• Detail firmy

Zvac Systems, s.r.o.

Základný popis

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1995. Ponúkame pokladničné systémy (registračné pokladnice a POS komponenty), skladové a obchodné systémy (fiškálne moduly, prenosné terminály), ekonomické systémy (účtovníctvo, mzdy), dochádzkové a prístupové systémy (výroba - potlač plastových kariet), kamerové systémy, telekomunikačné systémy, webdesign a redakčné systémy.

Adresa

Záhorácka 17/ A
901 01 Malacky

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  35859911
IČ DPH:  SK2020208872
Rok založenia:  1995
Počet zamestnancov:  10
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Spoločnosť ponuka profesionálne riešenia v oblasti CCTV (klasických analógových) i IP bezpečnostných kamerových a monitorovacích systémov a ich kombinácie. Jedná sa o efektívne riešenia na ochranu majetku alebo sledovanie osôb.

Ďalšie firmy v odvetviach

ELVIS

Špecializujeme sa na výrobu, vývoj a predaj turniketových odbavovacích systémov, elektronických parkovacích automatov, dochádzkových systémov, prístupových systémov, automatických pokladní, bezkontaktných kariet, náramkov a iných identifikačných médií. Naše identifikačné a odbavovacie systémy sa využívajú v ski parkoch, zábavných parkoch, športoviskách, parkoviskách, priemyselných areáloch a pod.

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Ponúkame našim zákazníkom programové vybavenie - softvér, ako z vlastnej produkcie, tak od našich obchodných partnerov. Súčasťou poskytovania softvéru je technická podpora užívateľom.