Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura Ponuky

Pomocní pracovníci do tlačiarne -JM kraj

Ponúkame preverených pracovníkov ako pomocné sily do tlačiarní a podobných prevádzok v rámci Juhomoravského kraja. Ak potrebujete urgentne zastúpiť chýbajúceho zamestnanca alebo sa Vám sezónne navýšila výroba, kontaktujte nás. Dodáme Vám pracovnú silu podľa Vašich požiadaviek.

Zobraziť detail ponuky

Robotníci do pekární - Juhomoravský kraj

Zaistíme robotníkov a pomocných pracovníkov do pekární podľa Vašich požiadaviek. Sme schopní Vám v krátkej dobe zabezpečiť kvalifikované pracovné sily, ktoré majú prax v odbore, sú preverené, trestne bezúhonné. Máme záujemcov o prácu v pekárňach na hlavný pracovný pomer, vedľajší pracovný pomer aj brigádnicky. Kontaktujte nás.

Zobraziť detail ponuky

Pracovníci upratovania-Juhomoravský kraj

Dodávame spoľahlivých pracovníkov upratovacích služieb. Všetci pracovníci upratovania sú preverení, trestne bezúhonní a pracovití. Máme veľa preverených a kvalitných uchádzačov zo zahraničia, ktorí už získali na území SR trvalý pobyt. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Poskytujeme pokladníčky- JM kraj

Zabezpečujeme obchodným firmám a reťazcom nových zamestnancov na pozíciu pokladníčky. Disponujeme pracovníkmi s praxou, ktorí sú preverení a trestne bezúhonní. Sme schopní zabezpečiť pracovníka v priebehu hodín, ak to vyžaduje situácia. V prípade záujmu nás kedykoľvek kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Zaškolené predavačky - Juhomoravský kraj

Poskytujeme pracovníkov v odbore predavač / predavačka. Ak hľadáte nových zamestnancov na stály aj vedľajší pracovný pomer alebo brigádu, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci majú prax v odbore, sú preverení, trestne bezúhonní. V urgentných prípadoch sprostredkujeme predavača / predavačky v priebehu niekoľkých hodín.

Zobraziť detail ponuky