Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura Ponuky

Pomocní robotníci - Juhomoravský kraj

Špecializujeme sa na poskytovanie podporných pracovníkov - robotníkov do prevádzky obchodu, skladu, výroby a do upratovacích služieb, a to v regióne Brno a Brno - venkov. Ponúkame preverené pracovné sily s praxou, čistým trestným registrom a ochotou sa ďalej učiť v novej prevádzke. Sme schopní reagovať v krátkych termínoch. Neváhajte sa na nás obrátiť.

Zobraziť detail ponuky

Brigáda nielen pre študentov - Brno

Ponúkame brigády pre uchádzačov so záujmom pracovať v upratovacích službách, v sklade či ako pomocné sily v rôznych prevádzkach. Ponuka prác sa sezónne obmieňa. Zameriavame sa najmä na oblasť Brno, Brno - venkov a celý Juhomoravský kraj. Požadujeme čistý trestný register, starostlivosť, svedomitosť a flexibilitu. Neváhajte nás kontaktovať!

Zobraziť detail ponuky

Pracovníci v sklade - Juhomoravský kraj

Sme schopní zabezpečiť pre Vašu spoločnosť zdatných a preverených skladníkov v priebehu niekoľkých hodín. Záujemcovia o prácu sú preverení, trestne bezúhonní a preškolení. Kontaktujte nás.

Zobraziť detail ponuky

Pracovníci expedície - Juhomoravský kraj

Dodáme Vašej firme pracovníkov a pomocné sily do expedície. Naša personálna agentúra zabezpečuje iba preverených a spoľahlivých pracovníkov s ochotou pracovať na všetky typy pracovných úväzkov alebo brigádnicky. Ponuka platí pre celý Juhomoravský kraj - kontaktujte nás.

Zobraziť detail ponuky

Pracovníci do výroby - Juhomoravský kraj

Zabezpečíme pre Vašu výrobná spoločnosť spoľahlivých pracovníkov a pomocné sily do výroby. Sme personálna agentúra, máme uchádzačov o prácu vo výrobe s praxou, ktorí sú preverení a trestne bezúhonní. V prípade záujmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Zobraziť detail ponuky