Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Ponuky

Profesionálna údržba a správa budov

Profesionálna údržba a správa budov

Súčasťou našich komplexných služieb je i profesionálna údržba a špecializovaná správa budov. Zabezpečíme kvalitné služby v podobe pravidelných kontrol nehnuteľností po stránke stavebnej, ale aj preventívne. Odstránime závady, zaistíme pravidelnú údržbu, revízie, záhradnícke aj upratovacie práce, aktualizujeme projektovú dokumentáciu. Kontaktujte nás, radi sa prispôsobíme Vašim požiadavkám. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Žiadané záhradné pergoly, státie na autá

Žiadané záhradné pergoly, státie na autá

Zaoberáme sa výrobou populárnych záhradných pergol a altánov pre príjemne strávené chvíle, ale aj sú čisto praktickým riešením pre ustajnenie áut. Obľúbené záhradné pergoly ochráni Vás a Vašich priateľov pred nechcenými výkyvy počasia a státie na autá zase pred poveternostnými vplyvmi Vašich motorových miláčikov. Nahliadnite do našej ponuky, alebo nás kontaktujte, budeme sa snažiť vybrať tú najvhodnejšiu variantu pre vaše potreby. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Oceľové a sklenené konštrukcie Praha

Oceľové a sklenené konštrukcie Praha

Sme schopní vyrobiť sklenené konštrukcie v podobe celých stien alebo len deliacich priečok, vrátane pieskovanie log a iných ozdôb. Zdokonalíte vzhľad Vašich priestorov zaradením oceľových alebo sklenených konštrukcií v harmonickom súlade rôznych materiálov. Oceľové a sklenené konštrukcie vytvoria vo vašom obydlí nadčasový a zároveň funkčný prvok. Pre kompletné informácie navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Profesionálne stavebné práce Praha

Profesionálne stavebné práce Praha

Zaoberáme sa nielen stavebným zámočníctvom, ale aj profesionálnymi stavebnými prácami. Pod taktovkou našich majstrov vám zhotovíme dokonalé zámkové a zatrávňovacie dlažby, bezpečné murované ploty, vrátane pojazdov a vrátok, a takisto všetky zemné a výkopové práce vrátane demolácií a odvozu sutiny. Profesionálne stavebné práce našich odborníkov stojí na dlhoročnej praxi a profesionálnom prístupe. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Ploty na mieru Praha

Ploty na mieru Praha

Vyrobíme originálne ploty na mieru pre vašu bezpečnosť a dokonalý dizajn Vášho objektu. Z našej produkcie Vám ponúkame osobité ploty na mieru funkčným potrebám Vášho objektu aj ploty so schopnosťou dokresliť celkovú atmosféru Vášho obydlia. Vyrábame ploty z rôznych materiálov, z teplého dreva, chladné ocele, aj bezúdržbové ploty murované. Pre všetky Vaše požiadavky máme riešenie. Kompletné informácie nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

Zhotovíme moderný nábytok z nerezu, kovu alebo dreva nadčasových kvalít, do interiérov aj exteriérov, pre použitie v domácnostiach i komerčných prevádzkach. Štýlová elegancia v podobe ušľachtilej ocele, nadčasového dizajnu a maximálnej funkčnosti nábytku z nerezu, kovu alebo dreva. Účelne využijete v domácnosti, na chate, ale napríklad aj v profesionálnej kuchyni.

Zobraziť detail ponuky

Výroba zábradlia na zákazku

Výroba zábradlia na zákazku

Špecializujeme sa na výrobu zábradlia na zákazku. Vyrobíme pre Vaše priestory dizajnové oceľové zábradlia, vkusné módne nerezové zábradlia alebo luxusné sklenené zábradlie. Nahliadnite do našej ponuky zábradlia na zákazku a vyberte si ten pravý funkčný doplnok, ktorý vášmu priestoru dodá ten správny šmrnc. Kompletné informácie nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Garážové brány Hörmann

Garážové brány Hörmann

Zabezpečíme na mieru vašim požiadavkám garážové brány značky Hörmann. Vyberte si z mnohých možností prevedenia, typov, ale napríklad aj farieb. Garážové brány Hörmann v podobe praktickej bočnej variante, moderných výklopných, či praktických rolovacích brán sú spoľahlivým, cenovo dostupným riešením nielen maximálne funkčného, ​​ale aj dizajnového rázu.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk