Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Základný popis

Špecializujeme sa na zámočnícku výrobu, laserové pálenie, stavebné zámočníctvo a najrôznejšie stavebné práce vrátane zemných a terénnych úprav. Zhotovujeme a dodávame sklenené a kovové konštrukcie, ploty a výplne plotov, zábradlia, vonkajšie a interiérové schodisko, kovový a nerezový nábytok, murované ploty, drevené pergoly, zámkovú dlažbu ai. Zabezpečujeme komplexnú správu a údržbu budov.

Výrobky, činnosti

Laserové pálenie
Zabezpečujeme laserové pálenie pomocou moderného strojného vybavenia. Laserové pálenie vykonávame s maximálnou presnosťou u rôznych druhov materiálu.

Zámočnícka výroba
Ponúkame služby zámočníckej výroby z ocele, nerezu, mosadze a hliníka. Zámočnícka výroba Vám ponúka návrh a zhotovenie najrôznejších zámočníckych výrobkov a kovovýroby vrátane dopravy a montáže u Vás na mieste.

Sklenené konštrukcie - výroba a montáž
Zaoberáme sa realizáciou sklenených konštrukcií do bytových i nebytových interiérov. Sklenené konštrukcie vyrábame v rôznom prevedení - celosklenené deliace priečky a steny, sklenené dvere, celosklenené zábradlia a pod.

Zákazková výroba vrát a brán Praha
Zameriavame sa na výrobu dverí a brán najrôznejšieho typu. Dodávame sekčné garážové brány, bočné sekcionálne brány, výklopné brány, rolovacie garážové brány, pojazdné brány s koľajnicou, samonosné brány, krídlové brány a mnoho ďalšieho.

Výroba plotov a výplní plotov Praha
Venujeme sa výrobe plotov a výplní plotov v najrôznejších variáciách a materiáloch. Sme schopní realizovať murované aj drôtené ploty a tiež aj priemyselné oplotenie.

Zábradlie na zákazku Praha
Vyrábame zábradlie na zákazku tak, aby spĺňalo funkčné aj estetické požiadavky moderného dizajnu. Zábradlie na zákazku zhotovujeme za použitia rôzneho materiálu podľa Vášho výberu. Dodávame oceľové, nerezové a sklenené zábradlie.

Oceľové a hliníkové konštrukcie Praha
Zaoberáme sa návrhom a výrobou oceľových a hliníkových konštrukcií podľa dodaných špecifikácií. Pre výrobu oceľových a hliníkových konštrukcií sme vybavení moderným strojovým vybavením - zvárací poloautomaty MIG/MAG/TIG, pásová píla, sústruh SN20.

Vonkajšie a interiérové schodisko Praha
Zaisťujeme vonkajšie a interiérové schodisko vrátane požadovanej povrchovej úpravy. Vonkajšie a interiérové schodisko zhotovujeme z rôznych materiálov i kombinácií materiálov - drevo, oceľ, sklo.

Výroba kovového a nerezového nábytku Praha
Venujeme sa výrobe kovového a nerezového nábytku s možnosťou využitia v interiéri aj exteriéri. Výroba kovového a nerezového nábytku je úplne prispôsobená Vašim konkrétnym požiadavkám. Vyrábame aj oceľový a nerezový nábytok v kombinácii s drevom.

Murované ploty Praha
Realizujeme murované ploty na oplotenie záhrad i iných nebytových objektov. Murované ploty vynikajú nielen tradičným estetickým pohľadom, ale sú tiež vďaka pevnému materiálu veľmi odolné a bezúdržbové.

Zemné a výkopové práce Praha
Špecializujeme sa na vykonávanie všetkých zemných a výkopových prác pomocou modernej stavebnej mechanizácie. Ponúkame Vám výkopy základov, základových pásov, inžinierskych sietí, záhradných jazierok a tiež terénne úpravy, zahrňovacie práce apod.

Drevené pergoly a státie na autá Praha
Navrhujeme a zhotovujeme drevené pergoly a státie na autá podľa Vašich požiadaviek. Drevené pergoly Vás v letných mesiacoch ochránia pred slnkom a zároveň Vám predĺžia letnú sezónu.

Komplexné údržba budov Praha
Zameriavame sa na komplexnú údržbu budov vrátane servisných činností. Komplexná údržba budov zabezpečuje pravidelné prehliadky nehnuteľnosti, údržbu a opravy technických zariadení, upratovacie, záhradnícke práce a terénne úpravy, plánovanie revízií.

Komplexná správa budov Praha
Venujeme sa komplexnej správe budov z administratívneho i technického hľadiska. Ponúkame služby spracovanie prevádzkovej dokumentácie, evidenciu zmlúv, pravidelné upratovanie priestorov, údržbu tech. zariadenia, aktualizácia projektovej dokumentácie.

Dodávka stavieb na kľúč Praha
Špecializujeme sa na dodávku stavieb na kľúč od A do Z. Dodávku stavieb na kľúč realizujeme vrátane najrôznejších betonárskych, murárskych, tesárskych, pokrývačských a klampiarskych prác.

Automatické závory Praha
Ponúkame dodávku a montáž automatických závor pre riadenie vstupu do objektu. Automatické závory realizujeme v rôznom prevedení pre využitie v bytových domov, ale aj komerčných a priemyselných objektov.

Zámková dlažba a zatrávňovacia dlažba Praha
Pokladáme zámkovú dlažbu a zatrávňovaciu dlažbu pre najrôznejšie objekty. Zámkovú a zatrávňovaciu dlažbu realizujeme pre výstavbu chodníkov, dvorov, vjazdov do garáže, dopravné komunikácie, výrobné priestory a pod.

Demolácia a búracie práce Praha
Špecializujeme sa na demolácie a búracie práce, vrátane služby odvozu stavebnej sutiny a odpadu. Demoláciu a búracie práce realizujeme pomocou ručného aj strojného búrania podľa potreby.

Výroba oceľového schodiska
Zaoberáme sa výrobou oceľového schodiska do interiéru aj exteriéru. Zhotovujeme oceľové schodisko priame, lomené, špirálové, točité či vretenové.

Povrchová úprava kovovýroby
Vykonávame povrchovú výrobu kovovýroby podľa priania zákazníka. V rámci povrchovej úpravy kovovýroby zabezpečujeme lakovanie práškovou farbou, žiarové zinkovanie, galvanizáciu, nanášanie farby štetcom alebo striekacou pištoľou.

Ponuky

Profesionálne stavebné práce Praha

Profesionálne stavebné práce Praha

Zaoberáme sa nielen stavebným zámočníctvom, ale aj profesionálnymi stavebnými prácami. Pod taktovkou našich majstrov vám zhotovíme dokonalé zámkové a zatrávňovacie dlažby, bezpečné murované ploty, vrátane pojazdov a vrátok, a takisto ...

Zobraziť detail ponuky

Ploty na mieru Praha

Ploty na mieru Praha

Vyrobíme originálne ploty na mieru pre vašu bezpečnosť a dokonalý dizajn Vášho objektu. Z našej produkcie Vám ponúkame osobité ploty na mieru funkčným potrebám Vášho objektu aj ploty so schopnosťou ...

Zobraziť detail ponuky

Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

Zhotovíme moderný nábytok z nerezu, kovu alebo dreva nadčasových kvalít, do interiérov aj exteriérov, pre použitie v domácnostiach i komerčných prevádzkach. Štýlová elegancia v podobe ušľachtilej ocele, nadčasového dizajnu a ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk