Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Wittner Haus spol. s r.o.

Základný popis

Zaoberáme sa návrhom a realizáciou panelových prefabrikovaných montovaných stavieb - drevostavieb. Špecializujeme sa na výrobu a predaj väzníkových konštrukcií, montovaných drevostavieb, bungalovov či drevených nosných konštrukcií. Zabezpečujeme návrh a výrobu všetkých troch základných typov drevených nosných konštrukcií.

Výrobky, činnosti

Návrh a výstavba drevostavieb Nitra
Venujeme sa návrhom a výstavbe drevostavieb na objednávku. V rámci návrhu a výstavby drevostavieb kladieme dôraz na znižovanie nárokov stavby na energie. Realizujeme moderné drevostavby šetrné k životnému prostrediu.

Drevostavby Nitra
Projektujeme a realizujeme drevostavby, montované stavby, ekodomy apod. Drevostavby zhotovujeme podľa katalógových návrhov alebo Vám projekt vypracujeme podľa individuálneho zadania.

Bungalovy Nitra
Špecializujeme sa na bungalovy. Realizujeme bungalovy podľa 100 originálnych riešení, ktoré sú rozdelené do 3 veľkostných kategórií.

Nosné konštrukcie Posi-joist
Dodávame nosné konštrukcie na montáž stropného systému drevostavieb. Nosné konštrukcie ponúkame v rôznom prevedení: zvislé nosné konštrukcie, vodorovné nosné konštrukcie, konštrukcie zastrešenia stavieb.

Väzníkové konštrukcie
Zameriavame sa na výrobu a predaj väzníkových konštrukcií. Väzníkové konštrukcie sa montujú, kotvia a zavetrujú podľa projektovej dokumentácie.

Montované drevostavby
Ponúkame výstavbu montovaných drevostavieb a konštrukcií. Montované drevostavby staviame až do 3. nadzemného poschodia. Na konštrukciu montovaných drevostavieb poskytujeme záruku až 30 rokov.

Záhrady
Taktiež sa zaoberáme projektami pre záhrady a exteriér. Ponúkame projektovanie a realizácie záhrady, výstavbu záhradných a okrasných jazierok, zakladanie trávnych plôch, návrh, dodávku a montáž zavlažovacích systémov.

Maľbové fototapety
Ponúkame maľbové fototapety na mieru. Maľbové fototapety ponúkame v rôznom dizajne a štýle, ktoré jedinečne doladia Váš interiér. Taktiež ponúkame tapetovanie fototapiet, ale i tapiet iných materiálov (vlies, vinyl, papier).

Drevené ekostavby Nitra
Projektujeme a realizujeme drevené ekostavby. Drevené ekostavby sú moderné, šetrné k životnému prostrediu. Drevené ekostavby predstavujú maximálny komfort bývania s minimálnymi nárokmi na energiu.

Projekty rodinných domov
Na našej webovej stránke nájdete kompletnú ponuku projektov rodinných domov. V ponuke máme projekty pre 3 kategórie bungalovov podľa veľkosti, projekty podkrovných domov a projekty pre poschodové rodinné domy

Ponuky

Bungalov XL 44

Bungalov XL 44

Nový typ bungalovu s označením XL 44. Jedná sa o úplne nový typ 3izbového moderného bungalovu s plochou strechou a krytými terasami. Vyznačuje sa originálnym dispozičným riešením, pričom vnútorná podlahová ...

Zobraziť detail ponuky

Bungalov L21 Nitra

Bungalov L21 Nitra

Ponúkame Bungalov L21. Celková úžitková plocha: 98,82 m2. Jedná sa o optimálne riešený typ 2-izbového domu. Vyznačuje sa svojou jednoduchosťou a účelnosťou. Je určený pre 3 až 4-člennú rodinu a može byť ...

Zobraziť detail ponuky

Bungalov L22 Nitra

Bungalov L22 Nitra

Ponúkame Bungalov L22. Úžitková plocha 79,15 m2. Tento dom može byť realizovaný na rovinatom ale aj svahovitom teréne, s čiastočným podpivničením. Je určený pre 3-4 člennú rodinu a može byť osadený do ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk