Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Vladimír Škoda - RELIEF

Základný popis

Zaoberáme sa zákazkovou výrobou hlavne cínových a zinkových predmetov technológiou odstredivého liatia, v rôznych povrchových úpravách i ručne maľovaných.

Výrobky, činnosti

Výrobca odznakov
Výrobca odznakov. Vyrábame odznaky pre spolky, športové oddiely, firmy a spoločnosti, mestá, zámky, kluby a ďalšie.

Kľúčenky a prívesky
Vyrábame kľúčenky a prívesky s motívmi podľa priania zákazníka. Kľúčenky a prívesky v rôznych variantoch a s ozdobným motívom.

Odstredivé liatie zinku
Technika odstredivého liatia zinku je vhodná pre najrôznejšie výrobky. Výroba zinkových predmetov na zákazku, napr. pracky, kľúčenky, logá, štítky a pod.

Odstredivé liatie cínu
Vykonávame odstredivé liatie cínu. Vyrobíme model podľa vášho návrhu alebo požiadavky, vykonáme liatie výrobku, jeho finálnu úpravu aj vo väčších sériách.

Rády a vyznamenania
Vyrábame rády a vyznamenania. Vyznamenania na zákazku pre organizácie, spolky a inštitúcie, ako zberateľské predmety. Návrhy rádov a vyznamenaní.

Kovové štítky s logom
Vyrábame firemné logá a štítky. Výroba štítkov vrátane povrchových i finálnych úprav. Výroba farebných firemných štítkov odlievaním.

Výroba medailí
Výroba medailí pre hasičov, športové kluby, golfové kluby a ďalšie spolky. Netradičné, vysoko kvalitné medaily vyrábané v ČR.

Vojenské motívy
Venujeme sa výrobe vojenských plakiet, rádov, vyznamenaní a odznakov. Všetky predmety môžeme odovzdávať v prestížnych darčekových baleniach.

Výroba reklamných predmetov
Ponúkame zákazkovú výrobu reklamných predmetov z kovu. Odznaky, logá, pamätné mince, kľúčenky a prívesky, kravatové spony a ďalšie drobné predmety.

Kovová bižutéria
Rôzne druhy liatej kovové bižutérie a polotovarov. Brošne, prívesky, náušnice, gombíky. Výrobky pre šperkárov podľa ich modelov a návrhov.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk