Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Základný popis

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Výrobky, činnosti

Zemné práce Olomouc
Vykonávame zemné práce pomocou moderných dozérov, bagrov a ďalšie potrebné mechanizácie CAT s pomocou vlastných nákladných vozňov. Zaisťujeme kompletný zemné práce a úpravu terénu. Odvezený materiál ďalej spracovávame - recyklujeme.

Demolačné práce Olomouc
Zabezpečujeme demolačné práce a recyklácie sutín. Demolačné práce vykonávame prostredníctvom modernej stavebnej mechanizácie - dozéry, kolesové bagre, pásové bagre, traktorbagry, nakladače, manipulátory, valce, dumpery, gradery či drviče.

Nákladná preprava zeminy a sutiny
Realizujeme nákladnú prepravu zeminy, sutiny či stavebného materiálu. Nákladná preprava zeminy a sutiny je zabezpečovaná nákladnými vozidlami Tatra, Mercedes, Man a Iveco a ťahačmi Scania.

Medzinárodná kamiónová doprava Olomouc
Zabezpečujeme medzinárodnú kamiónovú dopravu. Máme mnohoročné skúsenosti v oblasti kamiónovej dopravy aj logistiky, vrátane kvalitného a moderného vozového parku.

Terénne úpravy pozemkov
Vykonávame terénne úpravy pozemkov a záhrad. Či už sa jedná o rovnanie terénu, vyčistenie pozemku, navezenie zeminy či inú terénnu modeláciu, obráťte sa na nás.

Nadrozmerné náklady
Prevážame nadrozmerné náklady pomocou modernej nákladné technológie. Transportujeme nadrozmerné náklady zeminy, stavebnej sutiny, stavebných materiálov a iného tovaru.

Prenájom nakladačov
Ponúkame prenájom nakladačov a iných stavebných strojov pre premiestnenie sypkých materiálov. Disponujeme nakladač na premiestnenie sypkých materiálov značky CAT 972G, CAT 966K, CAT 966H, CAT 460B, Case 1845 a CAT 236.

Vnútroštátnej a medzinárodnej kamiónová preprava
Zaoberáme sa vnútroštátnej i medzinárodnej kamiónovú prepravou. Realizujeme medzinárodnú kamiónovú prepravu do Holandska, Španielska aj Portugalska v pravidelných linkách.

Pásové bagre
Disponujeme pásovými rýpadlá pre stavebné a zemné práce. Vlastníme pasovej bagre New Holland E 18C, CAT 308, CAT 320BL, CAT 322B, CAT 322C, CAT 322C, CAT 325C, CAT 325D, CAT 330C pas.

Traktorbagry
Poskytujeme traktorbagry vo výbornom technickom stave. Ponúkame traktorbagry značiek TB CAT 424D, TB CAT 428B, TB CAT 428C, TB CAT 428C, TB CAT 428D, TB CAT 428E.

Ponuky

Upratovanie komunikácií - zametacie vozy

Upratovanie komunikácií - zametacie vozy

Ponúkame kompletnú posádku pre upratovanie komunikácií, zametacie vozidlo Mercedes Atego s nadstavbou, traktory John Deer s rotačným zmetákom a radlicou, kropiace vozidlá Iveco a Mercedes.

Zobraziť detail ponuky

Medzinárodná kamionová doprava

Medzinárodná kamionová doprava

Ponúkame kamiónovú dopravu akéhokoľvek druhu tovaru na území celej EÚ. Náš vozový park obsahuje nielen návesy plachtové s výškou 2,8 m ale aj návesy s výškou 3 m.

Zobraziť detail ponuky

Preprava sypkých mateiálov-autodoprava

Preprava sypkých mateiálov-autodoprava

Ponúkame prepravu sypkých materiálov, zeminy, štrkov ap. v celej republike. Vlastníme moderné nákladné autá Mercedes, Scania, Man, Tatra solo i s vlekmi. Vlastný servis, rozvoz nafty, upratovaciu techniku ​​/rotačný zmeták ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk