Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Výrobky, činnosti

Plavecké potreby a vybavenie
Plavecké potreby a vybavenie dodávame pre rekreačných aj profesionálnych plavcov. V našom sortimente nájdete plavecké šnorchle, osušky a plavecké uteráky, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, plavecké plutvy, štuple do uší a mnoho ďalšieho.

Rekreačné a pretekárske plavky
Ponúkame široký sortiment rekreačných aj závodných plaviek z kvalitných a pohodlných materiálov. K dispozícii máme pánske, dámske a detské rekreačné a pretekárske plavky aj plavecké kompresné kombinézy.

Plavecké čiapky
Plavecké čiapky ponúkame v pánskom, dámskom i detskom prevedení. V ponuke nájdete reflexné plavecké čiapky, silikónové plavecké čiapky alebo tiež plavecké čiapky s motívmi rozprávok pre tých najmenších plavcov.

Športové batohy, tašky a vrecia
Dodávame športové batohy, tašky a vrecká z vodeodolného materiálu. V našom sortimente sú k dispozícii športové batohy, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho. Kompletnú ponuku nájdete na našich webových stránkach.

Plavecké okuliare
Zabezpečujeme plavecké okuliare pre rekreačné i pretekárske plávanie. Plavecké okuliare sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré odolávajú účinkom chlórovanej vody a zároveň poskytujú vysoký komfort používania.

Plavecká kozmetika
Zaoberáme sa dodávkou plaveckej kozmetiky pre šetrné odstránenie chlóru a nečistôt bazénovej vody. V oblasti plaveckej kozmetiky dodávame skin aerosól sprej, mydlá odstraňujúce chlór, telové krémy neutralizujúce zápach chlóru, šampóny ostraň. chlór.

Späť na www.abcsk.sk