Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Základný popis

Zaoberáme sa predajom rekreačných a športových plaveckých potrieb a vybavenia. Ponúkame tiež zákazkovú výrobu plaveckých potrieb priamo na mieru zákazníka. Dodávame rekreačné a pretekárske plavky, plavecké čiapky, športové batohy, tašky a vrecia, plavecké okuliare, plaveckú kozmetiku, šnorchle, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho.

Výrobky, činnosti

Plavecké potreby a vybavenie
Plavecké potreby a vybavenie dodávame pre rekreačných aj profesionálnych plavcov. V našom sortimente nájdete plavecké šnorchle, osušky a plavecké uteráky, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, plavecké plutvy, štuple do uší a mnoho ďalšieho.

Rekreačné a pretekárske plavky
Ponúkame široký sortiment rekreačných aj závodných plaviek z kvalitných a pohodlných materiálov. K dispozícii máme pánske, dámske a detské rekreačné a pretekárske plavky aj plavecké kompresné kombinézy.

Plavecké čiapky
Plavecké čiapky ponúkame v pánskom, dámskom i detskom prevedení. V ponuke nájdete reflexné plavecké čiapky, silikónové plavecké čiapky alebo tiež plavecké čiapky s motívmi rozprávok pre tých najmenších plavcov.

Športové batohy, tašky a vrecia
Dodávame športové batohy, tašky a vrecká z vodeodolného materiálu. V našom sortimente sú k dispozícii športové batohy, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho. Kompletnú ponuku nájdete na našich webových stránkach.

Plavecké okuliare
Zabezpečujeme plavecké okuliare pre rekreačné i pretekárske plávanie. Plavecké okuliare sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré odolávajú účinkom chlórovanej vody a zároveň poskytujú vysoký komfort používania.

Plavecká kozmetika
Zaoberáme sa dodávkou plaveckej kozmetiky pre šetrné odstránenie chlóru a nečistôt bazénovej vody. V oblasti plaveckej kozmetiky dodávame skin aerosól sprej, mydlá odstraňujúce chlór, telové krémy neutralizujúce zápach chlóru, šampóny ostraň. chlór.

Ponuky

Závodné plavecké okuliare

Závodné plavecké okuliare

Dodávame závodné plavecké okuliare prvotriednej kvality. Závodné plavecké okuliare sú prispôsobené tak, aby perfektne sedeli na tvári a poskytovali plavcovi čo najväčší komfort pri športovom výkone. Vďaka ergonomickému tesneniu je ...

Zobraziť detail ponuky

Plavecké packy

Plavecké packy

V našej ponuke profesionálnych plaveckých potrieb nájdete aj tréningové plavecké packy z veľmi odolných a kvalitných materiálov. Plavecké packy sú unikátne ergonomicky tvarované tak, že kopírujú kostru ruky a tým ...

Zobraziť detail ponuky

Plavecké tréningové plutvy

Plavecké tréningové plutvy

Zaoberáme sa predajom plaveckých tréningových plutiev v prvotriednej kvalite. Plavecké tréningové plutvy pomáhajú imitovať prirodzený pohyb nôh a výrazne prispievajú k správnej plaveckej technike a efektívnemu trénovaniu. V našom sortimente ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk