Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Základný popis

Zaoberáme sa predajom rekreačných a športových plaveckých potrieb a vybavenia. Ponúkame tiež zákazkovú výrobu plaveckých potrieb priamo na mieru zákazníka. Dodávame rekreačné a pretekárske plavky, plavecké čiapky, športové batohy, tašky a vrecia, plavecké okuliare, plaveckú kozmetiku, šnorchle, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho.

Výrobky, činnosti

Plavecké potreby a vybavenie
Plavecké potreby a vybavenie dodávame pre rekreačných aj profesionálnych plavcov. V našom sortimente nájdete plavecké šnorchle, osušky a plavecké uteráky, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, plavecké plutvy, štuple do uší a mnoho ďalšieho.

Rekreačné a pretekárske plavky
Ponúkame široký sortiment rekreačných aj závodných plaviek z kvalitných a pohodlných materiálov. K dispozícii máme pánske, dámske a detské rekreačné a pretekárske plavky aj plavecké kompresné kombinézy.

Plavecké čiapky
Plavecké čiapky ponúkame v pánskom, dámskom i detskom prevedení. V ponuke nájdete reflexné plavecké čiapky, silikónové plavecké čiapky alebo tiež plavecké čiapky s motívmi rozprávok pre tých najmenších plavcov.

Športové batohy, tašky a vrecia
Dodávame športové batohy, tašky a vrecká z vodeodolného materiálu. V našom sortimente sú k dispozícii športové batohy, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho. Kompletnú ponuku nájdete na našich webových stránkach.

Plavecké okuliare
Zabezpečujeme plavecké okuliare pre rekreačné i pretekárske plávanie. Plavecké okuliare sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré odolávajú účinkom chlórovanej vody a zároveň poskytujú vysoký komfort používania.

Plavecká kozmetika
Zaoberáme sa dodávkou plaveckej kozmetiky pre šetrné odstránenie chlóru a nečistôt bazénovej vody. V oblasti plaveckej kozmetiky dodávame skin aerosól sprej, mydlá odstraňujúce chlór, telové krémy neutralizujúce zápach chlóru, šampóny ostraň. chlór.

Ponuky

Záťažové plavky

Záťažové plavky

Ponúkame profesionálne záťažové plavky pre tréningové účely. Záťažové plavky sú vyrobené z veľmi kvalitného a komfortného materiálu, ktorý je nielen pohodlný, ale tiež vysoko funkčný. V našej ponuke nájdete najrôznejšie ...

Zobraziť detail ponuky

Reflexné plavecké čiapky

Reflexné plavecké čiapky

Ponúkame reflexné plavecké čiapky pre rekreačných i pretekárskych plavcov. V našej ponuke nájdete plavecké čiapky v širokej škále farieb presne podľa Vášho vkusu. Plavecké čiapky sú vyrobené zo 100% silikónu, ...

Zobraziť detail ponuky

Plavecké potreby na zákazku

Plavecké potreby na zákazku

Plavecké potreby tiež dodávame do najrôznejších športových klubov a družstiev. Sme schopní vyrobiť plavecké potreby s Vašim logom či Vami dodaným dizajnom. Zabezpečujeme plavecké čiapky, plavky, oddielová tričká a iný ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk