Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Základný popis

Zaoberáme sa predajom rekreačných a športových plaveckých potrieb a vybavenia. Ponúkame tiež zákazkovú výrobu plaveckých potrieb priamo na mieru zákazníka. Dodávame rekreačné a pretekárske plavky, plavecké čiapky, športové batohy, tašky a vrecia, plavecké okuliare, plaveckú kozmetiku, šnorchle, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho.

Výrobky, činnosti

Plavecké potreby a vybavenie
Plavecké potreby a vybavenie dodávame pre rekreačných aj profesionálnych plavcov. V našom sortimente nájdete plavecké šnorchle, osušky a plavecké uteráky, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, plavecké plutvy, štuple do uší a mnoho ďalšieho.

Rekreačné a pretekárske plavky
Ponúkame široký sortiment rekreačných aj závodných plaviek z kvalitných a pohodlných materiálov. K dispozícii máme pánske, dámske a detské rekreačné a pretekárske plavky aj plavecké kompresné kombinézy.

Plavecké čiapky
Plavecké čiapky ponúkame v pánskom, dámskom i detskom prevedení. V ponuke nájdete reflexné plavecké čiapky, silikónové plavecké čiapky alebo tiež plavecké čiapky s motívmi rozprávok pre tých najmenších plavcov.

Športové batohy, tašky a vrecia
Dodávame športové batohy, tašky a vrecká z vodeodolného materiálu. V našom sortimente sú k dispozícii športové batohy, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho. Kompletnú ponuku nájdete na našich webových stránkach.

Plavecké okuliare
Zabezpečujeme plavecké okuliare pre rekreačné i pretekárske plávanie. Plavecké okuliare sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré odolávajú účinkom chlórovanej vody a zároveň poskytujú vysoký komfort používania.

Plavecká kozmetika
Zaoberáme sa dodávkou plaveckej kozmetiky pre šetrné odstránenie chlóru a nečistôt bazénovej vody. V oblasti plaveckej kozmetiky dodávame skin aerosól sprej, mydlá odstraňujúce chlór, telové krémy neutralizujúce zápach chlóru, šampóny ostraň. chlór.

Ponuky

Plavecké packy

Plavecké packy

V našej ponuke profesionálnych plaveckých potrieb nájdete aj tréningové plavecké packy z veľmi odolných a kvalitných materiálov. Plavecké packy sú unikátne ergonomicky tvarované tak, že kopírujú kostru ruky a tým ...

Zobraziť detail ponuky

Plavecké tréningové plutvy

Plavecké tréningové plutvy

Zaoberáme sa predajom plaveckých tréningových plutiev v prvotriednej kvalite. Plavecké tréningové plutvy pomáhajú imitovať prirodzený pohyb nôh a výrazne prispievajú k správnej plaveckej technike a efektívnemu trénovaniu. V našom sortimente ...

Zobraziť detail ponuky

Záťažové plavky

Záťažové plavky

Ponúkame profesionálne záťažové plavky pre tréningové účely. Záťažové plavky sú vyrobené z veľmi kvalitného a komfortného materiálu, ktorý je nielen pohodlný, ale tiež vysoko funkčný. V našej ponuke nájdete najrôznejšie ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk