Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

VENCL SK s.r.o.

Základný popis

Už viac ako 16 rokov poskytujeme služby v oblasti podnikovej a profesionálnej hygieny. Dodávame kvalitné a spoľahlivé hygienické systémy v plastovom aj nerezovom prevedení a hygienický spotrebný materiál pre komerčné a podnikové priestory. Mimo iné zastupujeme aj nasledovných výrobcov BOBRICK, MEDICLINICS, WAGNER, MARPLAST.

Výrobky, činnosti

Dávkovače tekutého mydla BOBRICK MEDICLINICS
Dodávame kvalitné a spoľahlivé hygienické systémy pre podnikovú a profesionálnu hygienu. Hygienické systémy pre podniky a komerčné priestory - dávkovače tekutého mydla BOBRICK, MEDICLINICS, WAGNER, MARPLAST.

Elektrické sušiče MEDICLINICS SANIFLOW
Ponúkame elektrické sušiče rúk aj vlasov do komerčných a podnikových priestorov rôznych výkonnostných štandardov v prevedení plast, biely kov, aj nerez. Elektrické sušiče značky MEDICLINICS SANIFLOW.

Kúpeľňové a sanitárne doplnky
Ponúkame kúpeľňové a sanitárne doplnky ako napríklad držiaky toal. papiera, mydla, vešiaky, úchytky, madlá, poličky apod. Kúpeľňové a sanitárne doplnky sú v chrómovom alebo nerezovom prevedení.

Zásobníky papierových uterákov BOBRICK, MEDICLINIC
Zásobníky papierových uterákov BOBRICK, MEDICLINICS, WAGNER, MARPLAST. Dodávame AJ hygienický spotrebný materiál ako sú papierové uteráky, toaletné papiere, tekuté mydlá, dezinfekčné gély, krémy na ruky, čistiace a dezinfekčné prostriedky.

Toaletný papier a papierové utierky
V našej ponuke máme niekoľko druhov toaletného papiera a uterákov - toaletný papier jednovrstvový, dvojvrstvový, trojvrstvový a štvorvrstvový, priemyselné papierové utierky, kozmetické obrúsky a mnoho ďalších produktov.

Prebaľovacie a odkladacie detské ležadlá
Prebaľovacie a odkladacie detské ležadlá Koala Bear. Detské prebaľovacie pulty v kombinácii nerez a plast.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk