Späť na www.abcsk.sk
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Centrum Apartments Pštrossova Výrobky, činnosti

Apartmány s WI-FI zdarma v centre Prahy

Moderné apartmány s možnosťou vlastného stravovania a WI-FI zdarma nájdete priamo v centre Prahy. Apartmány v centre Prahy sú vyhľadávaným ubytovaním všetkých cestovateľov za históriou a romantikou hlavného mesta.

Priateľské prostredie kvalitných ubyt. služieb

Centrum Apartments Pštrossova predstavuje priateľské prostredie a kvalitné ubytovacie služby - parkovisko, wifi, dovoz potravín, možnosť ubytovať nášho domáceho maznáčika, letiskový transfer, pranie a čistenie odevov atď.

Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania

Apartmány Pštrossova ponúka nielen skvelé ubytovanie, ale aj možnosť vlastného stravovania. Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania v turisticky lákavej lokalite, čaká práve na Vás.

Najlepší pomer kvality a ceny ubytovania v Prahe

Kvalitné ubytovanie za priaznivé ceny nájdete priamo v centre Prahy. Centrum Apartments Pštrossova ponúka najlepší pomer kvality a ceny v moderných apartmánoch na území Prahy.

Rodinné izby v historickom centre Prahy

Populárne rodinné izby v atraktívnej lokalite v centre Prahy, nájdete v Centre Apartments Pštrossova. Rodinné izby sa vyznačujú dostatočným priestorom, moderným zariadením, ale aj nevyhnutnými službami, ako je pranie, čistenie odevov či žehlenie.

Nefajčiarske izby v centre Prahy 1

Pohodlné ubytovanie v podobe moderných, sviežich a hlavne nefajčiarskych izieb, nájdete v atraktívnej lokalite v centre Prahy. Nefajčiarske izby v centre Prahy nabádajú k príjemnému odpočinku po náročnom dni.

Domáce zvieratá povolené

V našich apartmánoch sa sústredíme výlučne na hosťa a jeho potreby a priania, preto sme tiež povolili domáce zvieratá, za prípadný poplatok. Domáce zvieratá sú u nás povolené a Vy už nemusíte smútiť nad svojím opusteným domácim miláčikom.

Parkovisko, bary i reštaurácie

Ubytovanie v moderných apartmánoch ponúka nielen dokonalé služby, ale aj priaznivú lokalitu v podobe parkoviska, ale aj dostupných barov, reštaurácií a obchodov. Priľahlé parkovisko, bary i reštaurácie sú našim hosťom k službám.

Personál hovorí 8 jazykmi

V Centre Apartments Pštrossova sa rozhodne dohovoríte, náš personál je pripravený na všetky eventuality a spoľahlivo sa dohovorí 8 svetovými jazykmi. Dokonalá lokalita v centre Prahy, kvalitné služby a príjemný personál, ktorý hovorí 8 jazykmi.