Späť na www.abcsk.sk
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Centrum Apartments Pštrossova Profil firmy

  • Služby

Poskytujeme komfortné ubytovacie služby v moderných, sviežich apartmánoch v centre Prahy. Naším cieľom je zabezpečiť všetkým našim hosťom úplné pohodlie a priateľské prostredie. Pokiaľ si túžite po celodennom putovaní historickými a romantickými miestami Prahy, oddýchnuť v domáckom prostredí plnom porozumenia a užívateľsky prívetivých služieb, potom ste u nás na tom pravom mieste.

Centrum Apartments Pštrossova reprezentuje atraktívnu lokalitu a kľudné prostredie pôsobivého domu v centre Prahy, s možnosťou vlastného stravovania. Apartmány disponujú pohodlným nábytkom, dobre vybavenou kuchyňou s umývačkou, vlastnou kúpeľňou, práčkou a samozrejme i WI-FI zdarma a TV platenými kanálmi.

Apartmány sú situované do inšpiratívnej a turisticky vyhľadávanej lokality v centre Prahy. Táto časť Prahy je vyhlásenou destináciou nielen z hľadiska turisticky významných pamätihodností, ale aj vďaka ľahkej dostupnosti reštaurácií, barov i zaujímavých príležitostí k nákupom. Nespornou výhodou je určite tiež priľahlé parkovisko a ľahko dostupná verejná doprava.

Apartmány ponúkajú širokú škálu služieb, nefajčiarske prostredie, rodinné izby aj možnosť domácich zvierat. Ubytujte sa v príjemnom prostredí, za pohodové ceny. Tešíme sa na Vás.