Späť na www.abcsk.sk
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Centrum Apartments Pštrossova

Ponúkame príjemné a pohodlné ubytovanie v moderných apartmánoch v centre Prahy. Apartmány sa nachádzajú v turisticky atraktívnej lokalite s mnohými príležitosťami k romantickým prechádzkam i k výletom do obľúbených historických miest. Apartmány nielen nabádajú k aktívne strávenému času, ale poskytujú nadštandardný komfort.

Výrobky, činnosti


Apartmány s WI-FI zdarma v centre Prahy

Moderné apartmány s možnosťou vlastného stravovania a WI-FI zdarma nájdete priamo v centre Prahy. Apartmány v centre Prahy sú vyhľadávaným ubytovaním všetkých cestovateľov za históriou a romantikou hlavného mesta.

Priateľské prostredie kvalitných ubyt. služieb

Centrum Apartments Pštrossova predstavuje priateľské prostredie a kvalitné ubytovacie služby - parkovisko, wifi, dovoz potravín, možnosť ubytovať nášho domáceho maznáčika, letiskový transfer, pranie a čistenie odevov atď.

Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania

Apartmány Pštrossova ponúka nielen skvelé ubytovanie, ale aj možnosť vlastného stravovania. Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania v turisticky lákavej lokalite, čaká práve na Vás.

Najlepší pomer kvality a ceny ubytovania v Prahe

Kvalitné ubytovanie za priaznivé ceny nájdete priamo v centre Prahy. Centrum Apartments Pštrossova ponúka najlepší pomer kvality a ceny v moderných apartmánoch na území Prahy.

Rodinné izby v historickom centre Prahy

Populárne rodinné izby v atraktívnej lokalite v centre Prahy, nájdete v Centre Apartments Pštrossova. Rodinné izby sa vyznačujú dostatočným priestorom, moderným zariadením, ale aj nevyhnutnými službami, ako je pranie, čistenie odevov či žehlenie.

Fotogaléria

<
>

Referencie

Všetko bolo super, boli sme veľmi spokojný, nenašiel som nejaké nedostatky.

Recenze z Booking.com
<
>
Centrum Apartments Pštrossova
Pštrossova 14, 110 00 Praha 1
Česká republika