• Detail firmy

TRIANGEL s.r.o.

Základný popis

Zaoberáme sa predajom, montážou a servisom vykurovacej techniky značky Protherm, v súčasnosti aj značky Vaillant. Ponúkame kondenzačné kotly, elektrické kotly, zásobníky pre kotly, dymovody, termostaty a rôzne príslušenstvo, tiež fotovoltické systémy. Uvažujete o výmene kotla? Viac ako 75 % zákazníkov, ktorí sa prišli poradiť do našej predajne, odišlo spokojných. Radi Vám poradíme pri výbere.

Adresa

Tomášikova 35
821 01 Bratislava 2

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35696443
IČ DPH:  SK2020348803
Rok založenia:  1996
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kondenzačné kotly

Ponúkame kondenzačné kotly pre vykurovanie s prietokovým ohrevom vody, závesné kondenzačné kotly pre vykurovanie na zemný plyn, kondenzačné kotly s externým zásobníkom i stacionárne kondenzačné kotly so vstavaným zásobníkom.

Ďalšie firmy v odvetviach

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábame plynové, kondenzačné a nástenné plynové kotla, regulátory kotlov, kaskádové kotolne, elektrokotly a systémy na odvod spalín. Ďalej ponúkame príslušenstvo - zásobníky teplej vody, slnečné kolektory, oddymenia, detektor úniku CO alebo regulátory kotla. Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti úspor energií a palív. Zaoberáme sa predajom solárnych zostáv a zariadení Solartherm.