Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TOSCANA Ba, s.r.o.

Základný popis

Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku a dodávame kompletné sanitárne vybavenie - sanitárna keramika, sprchové kúty, obkladový kameň, sanitárne vybavenie kúpeľní, kúpeľňové batérie, kúpeľňové vane, radiátory do kúpeľní a pod. Zabezpečujeme predaj keramických obkladov do kúpeľní a kuchýň. Zameriavame sa na realizáciu kuchýň na zákazku.

Výrobky, činnosti

Návrhy kúpeľní Bratislava
Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku. Návrhy kúpeľní spracovávame vrátane 3D vizualizácie a dodávame sanitárne vybavenie talianskych a svetových výrobcov. Zabezpečujeme komplexné služby - návrhy kúpeľní, predaj sanitárneho vybavenia a realizáciu.

Sanitárna keramika Bratislava
Dodávame sanitárnu keramiku rôznych štýlov a dizajnu. Sanitárna keramika je dovážaná od svetoznámych výrobcov a špecialistov na sanitárne vybavenie kúpeľní.

Sprchové kúty Bratislava
Ponúkame sprchové kúty v rôznom prevedení. Zabezpečujeme sprchové kúty s posuvnými dverami, sprchové kúty so skladacími dverami a pod.

Predaj keramických obkladov
Zabezpečujeme predaj keramických obkladov a dlažieb do kúpeľní a kuchýň. Ponúkame predaj keramických obkladov prvotriednych talianskych aj iných svetových výrobcov známych kvalitou svojej práce a precízneho dizajnového prevedenia.

Obkladový kameň
Obstarávame obkladový kameň do interiéru aj exteriéru. Obkladový kameň sa môže použiť na obloženie vonkajšej fasády, vnútorných stien, priestoru okolo krbu alebo okolo bazénu.

Luxusné talianske zrkadlá Bratislava
Ponúkame originálne luxusné talianske zrkadlá do interiéru. Vysoká kvalita, originálny taliansky dizajn a spracovanie. Luxusné talianske zrkadlá v Bratislave Golden City.

Ponuky

Keramag sanita Preciosa Toscana

Keramag sanita Preciosa Toscana

Autorizovany zastupca. Kupelnove studio, obklady, dlazby, sanita, baterie a doplnky. My Day, top dizajn a nemecka kvalita. Toscana Ba, s.r.o. Stara Vajnorska 11 Golden City Bratislava.

Zobraziť detail ponuky

Prosecco Valdobiadene D.O.C.G.

Prosecco Valdobiadene D.O.C.G.

Dovoz, predaj, degustácie. Atraktívna verzia sektu Prosecco, ktorý uspokojí aj najnáročnejších znalcov.

Zobraziť detail ponuky

Luxusné talianske zrkadlo Orbita

Luxusné talianske zrkadlo Orbita

Ponúkame luxusné talianske zrkadlo Orbita. Originálne zrkadlo od talianskeho výrobcu oživí vašu spálňu, kúpeľňu či interiér kancelárie. Vhodmé aj ako originálny darček.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk