Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TOSCANA Ba, s.r.o.

Základný popis

Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku a dodávame kompletné sanitárne vybavenie - sanitárna keramika, sprchové kúty, obkladový kameň, sanitárne vybavenie kúpeľní, kúpeľňové batérie, kúpeľňové vane, radiátory do kúpeľní a pod. Zabezpečujeme predaj keramických obkladov do kúpeľní a kuchýň. Zameriavame sa na realizáciu kuchýň na zákazku.

Výrobky, činnosti

Návrhy kúpeľní Bratislava
Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku. Návrhy kúpeľní spracovávame vrátane 3D vizualizácie a dodávame sanitárne vybavenie talianskych a svetových výrobcov. Zabezpečujeme komplexné služby - návrhy kúpeľní, predaj sanitárneho vybavenia a realizáciu.

Sanitárna keramika Bratislava
Dodávame sanitárnu keramiku rôznych štýlov a dizajnu. Sanitárna keramika je dovážaná od svetoznámych výrobcov a špecialistov na sanitárne vybavenie kúpeľní.

Sprchové kúty Bratislava
Ponúkame sprchové kúty v rôznom prevedení. Zabezpečujeme sprchové kúty s posuvnými dverami, sprchové kúty so skladacími dverami a pod.

Predaj keramických obkladov
Zabezpečujeme predaj keramických obkladov a dlažieb do kúpeľní a kuchýň. Ponúkame predaj keramických obkladov prvotriednych talianskych aj iných svetových výrobcov známych kvalitou svojej práce a precízneho dizajnového prevedenia.

Obkladový kameň
Obstarávame obkladový kameň do interiéru aj exteriéru. Obkladový kameň sa môže použiť na obloženie vonkajšej fasády, vnútorných stien, priestoru okolo krbu alebo okolo bazénu.

Luxusné talianske zrkadlá Bratislava
Ponúkame originálne luxusné talianske zrkadlá do interiéru. Vysoká kvalita, originálny taliansky dizajn a spracovanie. Luxusné talianske zrkadlá v Bratislave Golden City.

Ponuky

Luxusné kúpeľne  Bratislava

Luxusné kúpeľne Bratislava

Ponúkame luxusné kúpelne v Bratislave. Naše štúdio nájdete v Golden City na Starej Vajnorskej. Odborne zaškolený personál vám rád poradí pri výbere toho správneho zariadenia vašej kúpeľne.

Zobraziť detail ponuky

Zahradny gril na plyn Campingaz 1

Zahradny gril na plyn Campingaz 1

Plynový gril umožňuje nielen grilovať, ale obyčajným priklopením veka sa zmení v rúru na pečenie. Samozrejmosťou je opekanie na otočnom ražni. Regulácia teploty umožňuje pripravovať naraz dva rôzne druhy mäsa, ...

Zobraziť detail ponuky

Lacná kúpelňa Bratislava

Lacná kúpelňa Bratislava

Na našich stránkach nájdete aj akciové ponuky pre skutočne lacné kúpelne. Taktiež možete navštíviť priamo našu predajnu v Golden City v Bratislave. Lacná kúpelňa môže byť aj kvalitná. Toscana Bratislava.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk