• Detail firmy

Toplac SK, s.r.o.

Základný popis

Dovoz a predaj autolakov Glasurit a priemyselných farieb. Predaj vybavenia lakovní. Školenia pre autolakovníkov.

Adresa

Cementárska 15
900 31 Stupava

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  31391257
IČ DPH:  SK2020347032

Výrobky, činnosti

Autolaky Glasurit

Autolaky Glasurit pre lakovanie osobných, úžitkových a nákladných vozidiel, kamiónov, ťahačov, autobusov, trolejbusov, električiek a vozidiel HaZZ.

Ďalšie firmy v odvetviach

ASTRO-CAR s.r.o.

Plastový zatrávňovací systém - plastová zatrávňovacia dlažba, plastové zatrávňovacie dosky EURA Maxi, plastové okrajové, oddeľovacie lišty EKOBRIM. Kompletná ponuka autolakov DEBEER, tmelov, lepidiel, plničov DINOL (Dinitrol), striekacích pištolí pre lakovníkov SATA a KREMLIN. Farby na kovy LANKWITZER, plnenie rôznych farieb do sprejov.

LUBOCONS CHEMICALS, s.r.o.

Hlavným zameraním našej spoločnosti je výroba štandardných a priemyselných mazív, surovín do mazív a prísad do palív so širokým uplatnením v priemysle a stavebníctve. Okrem štandardného portfólia výrobkov vyrábame aj produkty „na mieru“ vyvinuté podľa požiadaviek zákazníkov. Pre aplikáciu našich produktov ponúkame kompletnú starostlivosť a poradenstvo ako aj bezplatný technický servis.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodávame pre český a slovenský trh tesniace prvky od 14 zahraničných renomovaných výrobcov. Okenné a dverové tesnenie, bytové aj priemyselné štetiny, padacie prahy, kovanie, prechodové lišty sú určené pre výrobcov, remeslníkov a remeselné obchody. Od konca roku 2013 predávame tiež elektronáradie METABO.