• Detail firmy

TINRON, s.r.o.

Základný popis

Špecializujeme sa na výrobu vzduchotechniky a príslušenstva. Zaoberáme sa klampiarstvom a kovovýrobou. Vyrábame atypické prvky z plechu zo železných a neželezných kovov.

Adresa

Nová 5
902 03 Pezinok 3

Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35870770
IČ DPH:  SK2020249165
Rok založenia:  2003
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba vzduchotechniky

Vyrábame štvorhranné potrubie, kruhové SPIRO potrubie, tlmiče hluku a vibrácií, klapky, žalúzie, hlavice, pléna, atypy a iné.

Ďalšie firmy v odvetviach

LUCIFER

Špecializujeme sa na zámočníctvo, umelecké kováčstvo. Vyrábame káblové nosiče, anténové konzoly, prístrešky, kované zábradlia, brány, bránky, ploty, mreže, zábradlia a pod. Vykonávame lisárske práce. Zaoberáme sa výrobou stabilných aj skladacích kartových stolov a servírovacích stolíkov pre herne a kasína.

WITECH PLAST s.r.o.

Poradenstvo, predaj, záručný a pozáručný servis v oblasti techniky na zváranie a opracovanie plastov, prenájom zváracej techniky, vykonávanie zváracích a montážnych činností.

DM Servis

Špecializujeme sa na údržbu, servis a opravy okien. Vykonávame drobné a dokončovacie murárske práce, opravy nábytku, stoličiek aj čalúnenia. Ponúkame rôzne opravy a úpravy v interiéroch a exteriéroch domácností a firiem. Pokazilo sa vám niečo? Volajte nám a už je to naša starosť. Súčasťou našich služieb je starostlivosť o zeleň a kosenie. Taktiež sa zaoberáme kovovýrobou - mreže, okná, zábradlia.