Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

THERMONA spol. s r.o.

Základný popis

Vyrábame plynové, kondenzačné a nástenné plynové kotla, regulátory kotlov, kaskádové kotolne, elektrokotly a systémy na odvod spalín. Ďalej ponúkame príslušenstvo - zásobníky teplej vody, slnečné kolektory, oddymenia, detektor úniku CO alebo regulátory kotla. Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti úspor energií a palív. Zaoberáme sa predajom solárnych zostáv a zariadení Solartherm.

Výrobky, činnosti

Kondenzačné kotly Brno
Vyrábame kondenzačné kotly. Účinnosť kondenzačných kotlov je až 108%, v porovnaní s klasickými kotlami spotrebujú menej energie a obsah škodlivín CO2 a NOx je znížený na minimum.

Regulátor kotla Brno
Dodávame regulátory ku kotlom Therm. Medzi výhody regulátora kotla patrí jednoducho nastaviteľný týždenný program, regulácia a riadenie kaskádových kotolní alebo časové rozdelenie teploty.

Kaskádové kotolne
Kaskádové kotolne sa výborne hodia pre malých a stredných odberateľov tepla aj TUV a sú plne automatizované. Zameriavame sa na realizácie kaskádových kotolní na zakázku.

Elektrokotle
Elektrokotle na výrobu tepelnej energie. Elektrokotle sa vyznačujú nižšími nákladmi na obstaranie oproti plynovým kotlom, pričom zastávajú rovnako výkonné funkcie výroby tepelnej energie ako plynové kotly.

Plynové kotly so zásobníkom
Plynové kotly so zásobníkom sa výborne hodia do menších miestností. Plynové kotly so zásobníkom dodávame vstavané aj s pripojením na zásobník.

Oddymenie kotlov
Oddymenie kotlov ponúkame v koaxiálnom alebo oddelenom prevedenie. Odvod spalín kotla dodávame pre klasické turbokotly aj kondenzačné kotly.

Nástenné plynové kotly
Špecializujeme sa na nástenné plynové kotly. Ponúkame rôzne druhy plynových kotlov. Reguláciu a prevádzku nástenného plynového kotla zabezpečuje elektronická riadiaca jednotka.

Nízkoemisné horáky
Špecializujeme sa na dodávku nízkoemisných horákov do plynových kotlov. Nízkoemisné horáky výrazne znižujú percento emisií škodlivých látok vypúšťaných do ovzdušia.

Stacionárne kotly
Zaoberáme sa predajom plynových stacionárnych kotlov s odvodom spalín do komína. Plynové stacionárne kotly sú vyrobené z kvalitnej liatiny.

Teplovodné kotly
Teplovodné kotly dodávame pre objekty s tepelnou stratou do 14 kW. Teplovodné kotly sú šetrné k životnému prostrediu a dokážu sa rýchlo prispôsobiť tepelným stratám v objekte.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk