Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

THERMONA spol. s r.o.

Základný popis

Spoločnosť THERMONA, spol. s r.o. je tradičný český výrobca kotlov pôsobiaca na trhu tepelnej techniky od roku 1990. Portfólio výrobkov tvoria ekologické plynové kotly, nízkoemisné kondenzačné kotly, elektrické kotly, kaskádové kotolne, zásobníky teplej vody aj sofistikované prvky regulačných systému kotolní. Samozrejmosťou je zaručená dodávka náhradných dielov, oddymenia i regulačnej techniky.

Výrobky, činnosti

Plynové kondenzačné kotly
Kondenzačné kotly prinášajú technologickú i ekonomickú úsporu. Vďaka princípu kondenzácie, teda schopnosti využiť skrytého spalinového tepla, dosahujú tieto kotly účinnosť až 108%. To všetko s minimálnym obsahom škodlivín CO a NOx.

Elektrické kotly
Elektrokotla ocenia majitelia všetkých objektov bez možnosti napojenia na distribučnú sieť zemného plynu. Elektrokotol pracuje v teplovodnom systéme rovnakým spôsobom ako plynový kotol a okrem vykurovania môžete ohrievať aj TV v externom zásobníku.

Plynové atmosférické kotly
Sortiment kotlov THERM tvoria aj klasické atmosférické kotly, ktoré ale môžu byť legislatívne inštalované iba ako náhrada za vyslúžilý kotol v objektoch so spoločným odvodom spalín viac bytových jednotiek.

Domové plynové a elektrické kotolne
Kaskádové kotolne ušetrí desiatky percent nákladov pri modernizácii existujúcej už neefektívne kotolne alebo pri decentralizácii. Navyše návratnosť takejto investície môže byť len niekoľko rokov. Ide o zapojenie viacerých kotlov do jedného celku.

Sety kotla a zásobníka TV
Stále vyšší popularity dosahujú sety kotla a externého zásobníka. Zostava je určená pre rodinné domy alebo väčšie byty, kde je kladený dôraz na maximálnu úsporu, vysokú ekologickosť prevádzky a vysoký komfort dodávky teplej úžitkovej vody.

Technológie a komponenty pre kotolne
Sme dodávateľom kompletné technológie pre domové kotolne. Vyvíjame a stále zdokonaľujeme naše zariadenia. Sortiment tvoria kaskádové regulátory, hydraulické rozdeľovače, odťahy spalín, rozdeľovače vetiev aj zariadenie na úpravu vykurovacej vody.

Kompletné dodávky príslušenstvo
Nie sme len výrobcom tepelných zdrojov, ale aj dodávateľom kompletného systému odvodu spalín, filtrov a separátorov spalín, termostatov a chytrých regulátorov, zásobníkov teplej úžitkovej vody aj chémia pre vykurovacie systémy.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk