Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TERESTRA s.r.o. Profil firmy

Spoločnosť TERESTRA s.r.o. sa už viac ako 20 rokov zaoberá profesionálnymi záhradníckymi prácami, realizáciou strešných záhrad, navrhovaním a zakladaním záhrad, pravidelnou údržbou a tiež starostlivosťou o stromy. Za dobu našej existencie sme získali skúsenosti u viac ako 700 realizácií. A dnes Vám už môžeme ponúknuť široké portfólio záhradníckych služieb pre súkromnú i firemnú klientelu.

Našou špecializáciou sú strešné záhrady. Sme schopní realizovať strešné záhrady extenzívne aj strešnú zeleň intenzívnu. Rozdielom medzi nimi je vegetačná výška a maximálna plošná hmotnosť vegetačného súvrstvia. Hmotnosť vegetačného súvrstvia extenzívnej strešnej záhrady sa pohybuje okolo 80 až 240 kg / m2, a preto sú tu volené rastliny skôr nenáročných či rozchodníkové koberca. Oproti tomu intenzívna strešná zeleň spĺňa nároky aj pre náročnejšie rastliny vrátane realizácie závlahového systému. Hmotnosť vegetačného súvrstvia je od 240 kg / m2 a vyššie.

Ak sa rozhodnete pre realizáciu strešných záhrad, radi Vám poskytneme odborné poradenstvo v zostavení cenovej kalkulácie na požiadanie.

Naša spoločnosť tiež poskytuje profesionálne záhradnícke služby. Ponúkame zakladanie záhrad, trávnikov, živých plotov, okrasných skaliek a pod. V prípade potreby zabezpečíme aj modeláciu terénu a zemné práce.

K vašej záhrade dodáme aj drobné záhradné stavby ako pergoly, altánky, prístrešky alebo terasy. Na želanie realizujeme záhradné jazierka vhodné aj pre chov rýb.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

TERESTRA s.r.o.

Hodnotenie

Druh činnosti

  • Služby
  • Výrobca

Na stiahnutie