Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TERESTRA s.r.o. Ponuky

Extenzívna strešná záhrada

Zameriavame sa na realizáciu extenzívnych strešných záhrad na najrôznejšie typy budov. Maximálna plošná hmotnosť vegetačného súvrstvia sa pohybuje medzi 80 až 240 kg / m2, a preto sú volené skôr rastliny, ktoré nie sú náročné na zavlažovací systém.

Ukážky našich realizácií a viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Realizácia vertikálnych stien

Zaoberáme sa realizáciou vertikálnych stien na zvislých stenách. Vertikálne záhrady predstavujú originálnu bytovú dekoráciu, ktoré priaznivo pôsobia na psychiku a zároveň tiež prečisťuje vzduch a zvlhčuje miestnosť. Pre našich zákazníkov poskytujeme komplexný servis - výsadba rastlín, hnojenie, vyriešenie závlahového systému a pod. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Zákazkové zakladanie záhrad

Špecializujeme sa na zákazkové zakladanie záhrad, či už súkromných alebo vo firemných a komerčných objektov. Zákazkové zakladanie záhrad vykonávame kompletne od A do Z. Zabezpečíme modelácie terénu, vykonáme výsev trávnika alebo položíme trávny koberec, založíme živé ploty, okrasné skalky, vresoviská či stromy. A podľa Vašich prianí položíme šlapákové chodníky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Intenzívna strešná zeleň

Strešná zeleň je nielen vysoko estetickým prvkom, ale takisto poskytuje tepelnú a akustickú izoláciu. Intenzívna strešná zeleň potom ponúka oveľa väčšie možnosti pri výsadbe a voľbe rastlín. Vďaka vyške substrátu od 20 cm a hmotnosti vegetačného súvrstvia 240 kg / m2 je možné voliť aj náročnejšie rastliny. Súčasne je inštalovaný aj závlahový systém. Naša spoločnosť Vám vypomôže s projektom a tiež kompletnou realizáciou.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Orezy a ošetrenie stromov

Vykonávame orezy a ošetrenie ovocných stromov z plošiny alebo stromolezeckých techník. Ponúkame komplexnú starostlivosť o stromy - výsadbu stromov, výchovné, zdravotné, bezpečnostné a redukčné rezy, statické zabezpečenie korún, spracovanie znaleckých posudkov, výrub manipulačných plošín, odstránenie pňov pomocou frézy a mnoho ďalšieho.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky