Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TERESTRA s.r.o. Ponuky

Orezy a ošetrenie stromov

Vykonávame orezy a ošetrenie ovocných stromov z plošiny alebo stromolezeckých techník. Ponúkame komplexnú starostlivosť o stromy - výsadbu stromov, výchovné, zdravotné, bezpečnostné a redukčné rezy, statické zabezpečenie korún, spracovanie znaleckých posudkov, výrub manipulačných plošín, odstránenie pňov pomocou frézy a mnoho ďalšieho.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Závlahové systémy do záhrady

Dodávame závlahové systémy do záhrady, a to do súkromnej v rodinných domov alebo v nebytových a komerčných objektov. Závlahové systémy do záhrady kompletne inštalujeme vrátane zaistenia všetkých stavebno-technických prác.

Záhradné závlahové systémy vyriešia nielen Vaše problémy pravidelného zalievania rastlín, ale takisto sú oveľa viac hospodárnejšie.

Cenovú ponuku a projekt vypracujeme zdarma.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Vertikálne záhradné steny

Vertikálne záhradné steny sú vhodné pre umiestnenie v interiéri aj exteriéri. Ich realizácia je však náročná, a preto sa oplatí ju prenechať profesionálom. Naša firma Vám pomôže s kompletným prevedením od výberu vhodných rastlín, závlahovým systémom až po finálnu konštrukciu. Vertikálne záhradné steny sú nielen vysoko estetické, ale zároveň uľahčujú dýchanie a znižujú prašnosť.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Kvetinové obrazy

Dodávame kvetinové obrazy fungujúce na princípe truhlíka. Závlaha sa jednoducho dodáva obrazu z vrchnej strany. V prípade potreby je prebytočná voda upúšťaná v spodnej strane obrazu. Kvetinové obrazy sú originálne dekoráciou do bytových i nebytových objektov a prispievajú k psychickej pohode. Na Vašu požiadavku zhotovíme kvetinový obraz od rozmeru, výberu rastlín, rámu, lištovanie až po LED osvetlenie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Biofarma Praha

Vedieme biofarmu s ponukou pestovania zeleniny, ovocia a korenia v bio kvalite. Biofarma sa rozkladá na ploche o 0,5 ha v chránenej krajinnej oblasti Karlštejnsko. V ponuke našej biofarmy nájdete pamajorán, medovku, mätu, pažítku, saturejku, reďkovky, cibuľu, uhorky, papriky, melóny, slivky, slivky, ringloty, čerešne a mnoho ďalšieho.

Predaj prebieha u nás na dvore biofarmy. Príďte nás navštíviť.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky