Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

TERESTRA s.r.o. Ponuky

Zákazkové zakladanie záhrad

Špecializujeme sa na zákazkové zakladanie záhrad, či už súkromných alebo vo firemných a komerčných objektov. Zákazkové zakladanie záhrad vykonávame kompletne od A do Z. Zabezpečíme modelácie terénu, vykonáme výsev trávnika alebo položíme trávny koberec, založíme živé ploty, okrasné skalky, vresoviská či stromy. A podľa Vašich prianí položíme šlapákové chodníky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Intenzívna strešná zeleň

Strešná zeleň je nielen vysoko estetickým prvkom, ale takisto poskytuje tepelnú a akustickú izoláciu. Intenzívna strešná zeleň potom ponúka oveľa väčšie možnosti pri výsadbe a voľbe rastlín. Vďaka vyške substrátu od 20 cm a hmotnosti vegetačného súvrstvia 240 kg / m2 je možné voliť aj náročnejšie rastliny. Súčasne je inštalovaný aj závlahový systém. Naša spoločnosť Vám vypomôže s projektom a tiež kompletnou realizáciou.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Orezy a ošetrenie stromov

Vykonávame orezy a ošetrenie ovocných stromov z plošiny alebo stromolezeckých techník. Ponúkame komplexnú starostlivosť o stromy - výsadbu stromov, výchovné, zdravotné, bezpečnostné a redukčné rezy, statické zabezpečenie korún, spracovanie znaleckých posudkov, výrub manipulačných plošín, odstránenie pňov pomocou frézy a mnoho ďalšieho.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Závlahové systémy do záhrady

Dodávame závlahové systémy do záhrady, a to do súkromnej v rodinných domov alebo v nebytových a komerčných objektov. Závlahové systémy do záhrady kompletne inštalujeme vrátane zaistenia všetkých stavebno-technických prác.

Záhradné závlahové systémy vyriešia nielen Vaše problémy pravidelného zalievania rastlín, ale takisto sú oveľa viac hospodárnejšie.

Cenovú ponuku a projekt vypracujeme zdarma.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Vertikálne záhradné steny

Vertikálne záhradné steny sú vhodné pre umiestnenie v interiéri aj exteriéri. Ich realizácia je však náročná, a preto sa oplatí ju prenechať profesionálom. Naša firma Vám pomôže s kompletným prevedením od výberu vhodných rastlín, závlahovým systémom až po finálnu konštrukciu. Vertikálne záhradné steny sú nielen vysoko estetické, ale zároveň uľahčujú dýchanie a znižujú prašnosť.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky