Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Tecton, a.s.

Základný popis

Poskytujeme služby v oblasti informačných technológií. Zabezpečujeme správu informačných systémov, správu tlačového prostredia, audit IT, bezpečnosť informačných systémov, dátové a hlasové systémy, monitorovacie systémy. Zabezpečujeme technickú a systémovú integráciu výpočtovej techniky a softvéru pre oblasť bankovníctva, štátnej správy a priemyslu.

Výrobky, činnosti

Správa informačných systémov
Zabezpečujeme správu informačných systémov. Externá správa informačných systémov znamená kompletné prevzatie starostlivosti o informačný systém a zodpovednosti za funkčnosť informačných systémov.

Správa tlačového prostredia Bratislava
Správa tlačového prostredia predstavuje komplexný a účinný nástroj na optimalizáciu nákladov na tlač. Správa tlačového prostredia prinesie úsporu nákladov na tlačové služby, optimalizáciu tlačových zariadení, detailné reporty, zabezpečenie.

Audit a konzultácie IT Bratislava
Ponúkame kompletný audit a konzultácie IT. Poskytujeme technický audit, systémový audit, informačný audit, administratívny audit. Audit IT zmapuje a zhodnotí aktuálny stav informačného systému a zároveň navrhneme optimálne riešenia.

Bezpečnosť systémov IT Bratislava
Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti riešime akékoľvek požiadavky na bezpečnosť systémov IT. Ponúkame riešenia na bezpečnosť systémov IT - antivírová ochrana, nepovolené prístupy na internú sieť, archivácia údajov a mnoho ďalšieho.

Dátové a hlasové systémy Bratislava
Inštalujeme dátové a hlasové systémy, ktoré zodpovedajú súčasným a budúcim požiadavkám na výkonnosť. Správne navrhnuté a realizované dátové a hlasové systémy zabezpečia dlhoročnú spoľahlivosť a nízke náklady na údržbu.

Hardverové produkty Bratislava
Pri realizácii projektov informačných systémov volíme vždy najkvalitnejšie hardvérové produkty. Hardvérové produkty, ako výpočtová technika, kopírovacia a telekomunikačná technika, sieťové prvky, volíme s dôrazom požiadavky na výkon a kvalitu.

Monitorovacie systémy Bratislava
Ponúkame monitorovacie systémy - systém sieťových kamier. Monitorovacie systémy spĺňajú požiadavky na dohľadový systém a sú doplnené o program schopný počítať zákazníkov alebo spúšťanie alarmov na základe preddefinovaných požiadaviek.

Virtualizácia
Virtualizácia serverov umožňuje súbežnú prevádzku viacerých izolovaných operačných systémov v rámci jedného fyzického servera (počítača). Ponúkame riešenia virtualizácie na báze VmWare.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk