Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
STEATIT,s.r.o

Výroba elektrotechnickej keramiky


Výroba elektrotechnickej keramiky | STEATIT,s.r.o
Špecializujeme sa na výrobu elektrotechnickej keramiky. Z elektrotechnickej keramiky vyrábame steatitové výrobky, kordieritové výrobky, pyrostatové výrobky, infrakordieritové výrobky alebo superinfrové výrobky.

Kordieritové výrobky


Kordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o
Ponúkame široký sortiment kordieritových výrobkov. Z kordieritových výrobkov dodávame poistkové puzdra, nosníky odporového drôtu, keramiku pre zlievárne , odporníky, rúrky a tyče.

Steatitové výrobky


Steatitové výrobky | STEATIT,s.r.o
Zameriavame sa na výrobu steatitových výrobkov. Zo steatitových výrobkov vyrábame poistkové puzdrá, izolačné korálky, keramické nosníky, rozperné stĺpiky, svorkovnice, nosníky odporového drôtu, vykurovacie telesá alebo priechodky.

Pyrostatové výrobky


Pyrostatové výrobky | STEATIT,s.r.o
Vyrábame vysokokvalitné pyrostatové výrobky. Pyrostatové výrobky - ponúkame široký sortiment nosníkov odporového drôtu, keramiky pre zlievarenstvo, rúrok, tyčí, zváracích krúžkov a líšt.

Infrakordieritové výrobky


Infrakordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o
Zaoberáme sa výrobou a dodávkou infrakordieritových výrobkov. Infrakordieritové výrobky ponúkame pre firmy, malé podnikateľov alebo pre súkromné ​​osoby.

Superinfrové výrobky


Superinfrové výrobky | STEATIT,s.r.o
Zabezpečujeme výrobu superinfrových výrobkov. Superinfrové výrobky - ponúkame keramiku pre zlievarenstvo ako sú hrdlá, liace sitá a podperné lišty.

Poistkové puzdrá


Poistkové puzdrá | STEATIT,s.r.o
Venujeme sa výrobe poistkových puzdier. Poistkové puzdrá sú určené pre uloženie tavného drôtu výkonové poistky, sú mechanicky vysoko odolné pri skratových prúdoch.

Izolačné korálky


Izolačné korálky | STEATIT,s.r.o
Dodávame izolačné korálky. Izolačné korálky ponúkame pre izoláciu vodičov v prístrojoch s vysokou teplotou, patria medzi steatitové výrobky.

Keramické nosníky


Keramické nosníky | STEATIT,s.r.o
Venujeme sa výrobe keramických nosníkov. Keramické nosníky vynikajú vysokou elektrickou a mechanickou pevnosťou, vhodné pre rozvodové skrine silových rozvodov NN, elektrické sporáky, teplomety a ďalšie.

Nosníky odporového drôtu


Nosníky odporového drôtu | STEATIT,s.r.o
Zaoberáme sa výrobou nosníkov odporového drôtu. Nosníky odporového drôtu sú určené pre trakčné a odporové prístroje v oblasti elektrickej dopravy.