Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

STEATIT,s.r.o

Ponúkame výrobu a dodávku technickej a elektrotechnickej keramiky. Používame technológiu suchého a polosuchého lisovanie alebo technológiu ťahania. V našom sortimente nájdete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky ai.

Výrobky, činnosti

Výroba elektrotechnickej keramiky | STEATIT,s.r.o

Výroba elektrotechnickej keramiky

Špecializujeme sa na výrobu elektrotechnickej keramiky. Z elektrotechnickej keramiky vyrábame steatitové výrobky, kordieritové výrobky, pyrostatové výrobky, infrakordieritové výrobky alebo superinfrové výrobky.

Kordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o

Kordieritové výrobky

Ponúkame široký sortiment kordieritových výrobkov. Z kordieritových výrobkov dodávame poistkové puzdra, nosníky odporového drôtu, keramiku pre zlievárne , odporníky, rúrky a tyče.

Steatitové výrobky | STEATIT,s.r.o

Steatitové výrobky

Zameriavame sa na výrobu steatitových výrobkov. Zo steatitových výrobkov vyrábame poistkové puzdrá, izolačné korálky, keramické nosníky, rozperné stĺpiky, svorkovnice, nosníky odporového drôtu, vykurovacie telesá alebo priechodky.

Pyrostatové výrobky | STEATIT,s.r.o

Pyrostatové výrobky

Vyrábame vysokokvalitné pyrostatové výrobky. Pyrostatové výrobky - ponúkame široký sortiment nosníkov odporového drôtu, keramiky pre zlievarenstvo, rúrok, tyčí, zváracích krúžkov a líšt.

Infrakordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o

Infrakordieritové výrobky

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou infrakordieritových výrobkov. Infrakordieritové výrobky ponúkame pre firmy, malé podnikateľov alebo pre súkromné ​​osoby.

Superinfrové výrobky | STEATIT,s.r.o

Superinfrové výrobky

Zabezpečujeme výrobu superinfrových výrobkov. Superinfrové výrobky - ponúkame keramiku pre zlievarenstvo ako sú hrdlá, liace sitá a podperné lišty.

Ponuky

Keramické nosníky | STEATIT,s.r.o

Keramické nosníky

Zameriavame sa na dodávku keramických nosníkov pre využitie najmä v tepelných spotrebičoch ako sú elektrické sporáky, teplomety, rozvodové skrine silových rozvodov NN. Pri vysokých teplotách keramické nosníky vynikajú nielen mechanickou pevnosťou, ale tiež rozmerovú stálosťou. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach. [viac informácií]

Keramické ochranné puzdrá | STEATIT,s.r.o

Keramické ochranné puzdrá

Zaisťujeme výrobu a dodávku keramických ochranných puzdier výkonových poistiek a poistiek pre istenie elektronických polovodičových obvodov. Keramické ochranné puzdrá disponujú vysokou mechanickou odolnosťou pri skratových prúdoch. Pre viac informácií a kompletné technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky. [viac informácií]

Výroba technickej keramiky | STEATIT,s.r.o

Výroba technickej keramiky

Špecializujeme sa na výrobu technickej keramiky na zákazku podľa dodaných špecifikácií. Pri výrobe technickej keramiky sa s Vami radi dohodneme na materiáli, návrhu tvarových dispozícií, výberu technológie výroby, nárokov na rozmerové tolerancie až po povrchové úpravy finálneho výrobku. Samozrejmosťou je poskytnutie cenovej ponuky a časového rámca výroby. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach. [viac informácií]

Keramika pre zlievárenstvo | STEATIT,s.r.o

Keramika pre zlievárenstvo

Zameriavame sa na dodávku keramiky pre zlievárenstvo predovšetkým v podobe hrdiel, zlievarenských sít a podporných líšt. Produkty keramiky pre zlievarenstvo sú odolné teplotám až do výšky 1650 ° C a vďaka tomu sa často používajú ako tepelne - izolačné súčasti pri presnom liatí kovov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach. [viac informácií]

Fotogaléria