Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

STEATIT,s.r.o

Ponúkame výrobu a dodávku technickej a elektrotechnickej keramiky. Používame technológiu suchého a polosuchého lisovanie alebo technológiu ťahania. V našom sortimente nájdete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky ai.

Výrobky, činnosti

Výroba elektrotechnickej keramiky | STEATIT,s.r.o

Výroba elektrotechnickej keramiky

Špecializujeme sa na výrobu elektrotechnickej keramiky. Z elektrotechnickej keramiky vyrábame steatitové výrobky, kordieritové výrobky, pyrostatové výrobky, infrakordieritové výrobky alebo superinfrové výrobky.

Kordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o

Kordieritové výrobky

Ponúkame široký sortiment kordieritových výrobkov. Z kordieritových výrobkov dodávame poistkové puzdra, nosníky odporového drôtu, keramiku pre zlievárne , odporníky, rúrky a tyče.

Steatitové výrobky | STEATIT,s.r.o

Steatitové výrobky

Zameriavame sa na výrobu steatitových výrobkov. Zo steatitových výrobkov vyrábame poistkové puzdrá, izolačné korálky, keramické nosníky, rozperné stĺpiky, svorkovnice, nosníky odporového drôtu, vykurovacie telesá alebo priechodky.

Pyrostatové výrobky | STEATIT,s.r.o

Pyrostatové výrobky

Vyrábame vysokokvalitné pyrostatové výrobky. Pyrostatové výrobky - ponúkame široký sortiment nosníkov odporového drôtu, keramiky pre zlievarenstvo, rúrok, tyčí, zváracích krúžkov a líšt.

Infrakordieritové výrobky | STEATIT,s.r.o

Infrakordieritové výrobky

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou infrakordieritových výrobkov. Infrakordieritové výrobky ponúkame pre firmy, malé podnikateľov alebo pre súkromné ​​osoby.

Superinfrové výrobky | STEATIT,s.r.o

Superinfrové výrobky

Zabezpečujeme výrobu superinfrových výrobkov. Superinfrové výrobky - ponúkame keramiku pre zlievarenstvo ako sú hrdlá, liace sitá a podperné lišty.

Ponuky

Keramika pre zlievárenstvo | STEATIT,s.r.o

Keramika pre zlievárenstvo

Zameriavame sa na dodávku keramiky pre zlievárenstvo predovšetkým v podobe hrdiel, zlievarenských sít a podporných líšt. Produkty keramiky pre zlievarenstvo sú odolné teplotám až do výšky 1650 ° C a vďaka tomu sa často používajú ako tepelne - izolačné súčasti pri presnom liatí kovov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach. [viac informácií]

Odporníky | STEATIT,s.r.o

Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky. [viac informácií]

Steatitové produkty | STEATIT,s.r.o

Steatitové produkty

Špecializujeme sa na výrobu a dodávku steatitových produktov z technickej keramiky v prvotriednej kvalite. Steatitové produkty sú vďaka svojim vlastnostiam mechanicky aj rozmerovo odolné proti vysokým teplotám. V našej ponuke nájdete rôzne varianty: * Poistkové púzdra * Izolačné korálky * Keramické nosníky * Priechodky * Rozperné stĺpiky * Svorkovnica * Nosníky odporového drôtu * Vykurovacie telesá Pre viac informácií navštívte naše webové stránky. [viac informácií]

Infrakordieritové produkty | STEATIT,s.r.o

Infrakordieritové produkty

Zameriavame sa na výrobu a dodávku infrakordieritových produktov pre využitie pri kúrení vo vlakových súpravách, elektrických radiátorov, priemyselných sušiarní, elektrických sáun a pod. V ponuke infrakordieritových produktov nájdete korýtkové alebo doskové vykurovacie telesá či zváracie krúžky. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky. [viac informácií]

Fotogaléria