Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Specta, s.r.o.

Základný popis

Zabezpečujeme:
1. technické preklady z/do 40 jazykov
2. konzekutívne tlmočenia pri obchodných stretnutiach, či priamo vo výrobe počas inštruktáži pri zavádzaní nových technológii
3. simultánne tlmočenie pre konferencie

Výrobky, činnosti

Konzekutívne a simultánne tlmočenie
Konzekutívne tlmočenie pri obchodných stretnutiach i inštruktáži vo výrobe pri zavádzaní nových technológii. Simultánne tlmočenie počas konferencií.

Technické preklady z/do 40 jazykov
Špecializujeme sa na technické preklady pre priemysel a výrobu. Prekladáme aj všetky kombinácie s češtinou a tiež kombinácie medzi cudzími jazykmi.

Ponuky

Preklady a tlmočenie z/do taliančiny

Preklady a tlmočenie z/do taliančiny

Zabezpečíme preklady vašej firemnej dokumentácie a tlmočenie počas pracovných stretnutí z/do talianského jazyka. Prekladáme rôzne druhy technických dokumentov (návody na použitie, servisné príručky, katalógy a pod.) ale aj právne, ekonomické ...

Zobraziť detail ponuky

Overené preklady technických preukazov

Overené preklady technických preukazov

Zabezpečíme overené preklady technických osvedčení vozidiel pri ich dovoze zo 40 jazykov do slovenského jazyka. Vyhotovený preklad Vám zašleme poštou.

Zobraziť detail ponuky

Expresné preklady

Expresné preklady

Potrebujete preložiť dokumenty do zajtra, či ešte dnes? Obráťte sa na nás! Zabezpečíme preklad 40 svetových jazykov z/do slovenského, českého, anglického, nemeckého, francúzskeho a španielskeho jazyka. Zvládneme každý termín.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk