• Detail firmy

Specta, s.r.o.

Základný popis

Zabezpečujeme: 1. technické preklady z/do 40 jazykov 2. konzekutívne tlmočenia pri obchodných stretnutiach, či priamo vo výrobe počas inštruktáži pri zavádzaní nových technológii 3. simultánne tlmočenie pre konferencie

Adresa

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava 2

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36355399
IČ DPH:  SK2022176277
Rok založenia:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konzekutívne a simultánne tlmočenie

Konzekutívne tlmočenie pri obchodných stretnutiach i inštruktáži vo výrobe pri zavádzaní nových technológii. Simultánne tlmočenie počas konferencií.

Ďalšie firmy v odvetviach

BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Spoločnosť Bureau Veritas bola založená v roku 1828. Počas 190 rokov sa stala uznávaným partnerom so zastúpením vo viac ako 140 krajinách sveta. Patrí k popredným medzinárodným korporáciám, ktoré poskytujú komplexné služby v oblastiach kvality, informačnej bezpečnosti, automobilového a železničného priemyslu, spoločenskej zodpovednosti, životného prostredia, ochrany zdravia pri práci.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zostávame sa komplexným riešením internetovej propagácie. Špecializujeme sa predovšetkým na internetovú reklamu a marketing. Spracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixom zvýšime predaj, navrhneme Vám firemné alebo obalový dizajn a zameriame sa aj na UX dizajn. Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webových stránok, aplikácií na mieru a zakladáme si na individuálnom prístupe.