Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SPAWCENTER Group

Základný popis

Skúseností v oblasti spracovania kovov špecializovaných strojov robil profil spoločnosti SPAWCENTER Group je výroba prvkov drobnej architektúry a mestského prostredia firiem na poľskom trhu i zahraničnom trhu. Pracujeme s distribučnými spoločnosťami s dôrazom na partnerského prístupu k obchodu. Vyrábame na základe svojich individuálnych projektov a smerov.

Výrobky, činnosti

Zábrany vjezdu
Vyrábame zábradlia a stĺpiky s klasickým alebo moderným dizajnom, ktoré slúžia k trvalému alebo dočasnému oplotenie priechodov alebo uzavretých priestorov pre automobilovú dopravu (chodníky, zelené pásy, električkové dráhy).

Lock parkovanie
VVyrábame blokovacie tyče, ručné a parkovacie zábrany s rôznymi parametrami (tvar, rozmery, systém otvárania, odolnosť proti nárazu). Ponúkame ochranu proti korózii vo forme pozinkovanie alebo aplikácie práškovej farby.

Mestský mobiliár
Vytvárame tiež malé prvky mestskej architektúry z nerezovej ocele a profily z odolného plastu imitujúce drevo. Mestské kvetináče, odpadkové koše aj lavičky v parkoch sa vyznačujú vysokou estetikou a dlhšou životnosťou.

Ochranné zábrany
Kovové zábrany našej výroby sú práškovo žlté. Veľa produktov určených pre vonkajšie priestory je dodatočne chránená proti korózii žiarovým zinkovaním. Bariéry môžu byť tiež vybavené čiernymi reflexnými pruhmi.

Parkovacie oddeľovača
Nabízíme Vám parkovacie oddeľovače s rozmermi prispôsobenými individuálnym potrebám. Jejich odolnosť prevyšuje gumu, plasty a ich deriváty. Separátory vybavené reflektorom uľahčujú parkovanie a zneužívanie priestoru vozidla.

Stojany na kola a přístřešky pro kola
Produkty z kategórie zamerané na infraštruktúru pre bicykle sa orientuje na očakávania cyklistov. Chceme povzbudiť čo najviac účastníkov dopravy k tejto ekologickej forme dopravy. Vykonávame individuálne projekty zamerané na okolí miest.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk