• Detail firmy

SPAWCENTER Group

Nemáte prístup k firemnej prezentácii, pretože firemné dáta neboli skontrolované auditormi Trhoviska.
Ďalšie firmy v odvetviach

ADH-PLOTY s.r.o.

Špecializujeme sa na oplotenie a ploty. V našom sortimente nájdete plotové pletivo, plotové stĺpiky, zvárané plotové panely, betónové dosky, brány a bránky, okrasné betónové oplotenie, mobilné oplotenie a plotové príslušenstvo. Zabezpečujeme zámočnícke práce podľa priania zákazníka. Vykonávame montáž plotov na kľúč. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodného oplotenia pre váš pozemok. Kontaktujte nás!

GIOMETAL s.r.o.

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Šefčovič Miroslav

Zvažujete rekonštrukciu domu či záhrady? Alebo ste sa rozhodli vaše priestory trochu spestriť? V tom vám radi pomôžeme. Zaoberáme sa umeleckým kováčstvom so špecializáciou na výrobu a montáž kovových ozdobných brán, plotov, schodov a zábradlí na balkóny a schodištia. Okrem toho vieme oživiť váš dom aj zimnou záhradou. Postaráme sa o kompletné dodanie materiálu i samotnú realizáciu konštrukcie.