Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SORKE, spol. s r.o. Ponuky

Izolované potrubia HR-WTW pre VZT

Zostavné potrubie pre systémy vetrania a rekuperáciou pri prúdení prívodného a odvodného vzduchu. Útlm hluku v rozvodoch vzduchu pre vytvorenie komfortného vnútorného prostredia. Potrubný systém spája jedinečné technické parametre a jednoduchú montáž.

Zobraziť detail ponuky

odsávacie ventilátory

Efektívne odsávacie ventilátory pre regulovaný odvod znehodnoteného vzduchu z obytných, komerčných i priemyselných budov. Vyznačujú sa vysokou účinnosťou, nízkou energetickou náročnosťou a dlhou životnosťou. Vetracie ventilátory v prevedení nástennom, ale tiež aj potrubným, umožňujú výber ako optimálnej funkčnosti tak aj začlenenie do interiéru.

Zobraziť detail ponuky

Priamovýhrevné ohrievače vzduchu

Jedinečná zariadenie s technológiou ohrevu vzduchu plynovým alebo olejovým horákom sú určené pre teplovzdušné vykurovanie a vetranie prevádzkových objektov.

Zobraziť detail ponuky

Ventilátory TXPL

TLPL nástenný ventilátor zaisťuje odsávanie s možnosťou prívodu vzduchu a je vhodný pre inštaláciu v prevádzkových miestnostiach, kanceláriách, klubovniach, ale napríklad aj v reštauráciách a baroch

Zobraziť detail ponuky

Nízkotlakové radiálne ventilátory

Ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí sú bez motora alebo sú osadené jednofázovými, trojfázovými a EC motormi. Prietok vzduchu od 1 000 m³ / h do 62 500 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C, 85°C, ale aj 130°C. Montujú sa ako nízkotlakové radiálne ventilátory do klimatizačných jednotiek a čističiek vzduchu, komôr ventilátorových jednotiek, teplovzdušných ohrievačov vzduchu, odťahu dymu pod digestorom v priemyselných alebo stredne veľkých kuchýň.

Zobraziť detail ponuky