Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SORKE, spol. s r.o. Ponuky

Rekuperačná jednotka HR300

HR300 zabezpečuje vyvážené vetranie so spätným získavaním tepla a filtráciu vzduchu.Je vhodná pre inštaláciu v prevádzkových miestnostiach, kanceláriách, školských triedach.HR300 zaisťuje nepretržite až 70% spätné získavanie tepla spoločne s efektívnou úpravou vnútornej relatívnej vlhkosti, čo zabraňuje kondenzácii vlhkosti a potláča vznik plesní.Čerstvý predhriaty filtrovaný vzduch z vonku je nepretržite vyfukovaný do miestnosti za súčasného odsávania znehodnoteného, ​​vlhkého vzduchu a zápachu

Zobraziť detail ponuky

Rekuperačná jednotka HR500

HR500 zabezpečuje vyvážené vetranie so spätným získavaním tepla a filtráciu (iba HR500) vzduchu a je vhodný pre vetranie obytných i prevádzkových miestností, kancelárií, šatní a pod .. Rekuperačná jednotka HR500 / HR500D zaisťuje nepretržite až 70% spätné získavanie tepla spoločne s efektívnou úpravou vnútornej relatívnej vlhkosti, čo zabraňuje kondenzácii vlhkosti a potláča vznik plesní.

Zobraziť detail ponuky

Potrubné ventilátory ACM

ACM ventilátory do potrubia zaisťujú odsávanie alebo prívod vzduchu a sú vhodné pre inštaláciu do centrálnych rozvodov rokovacích miestností, kinosál, klubov, športových zariadení a ďalších možných priestorov.

Zobraziť detail ponuky

Rekuperačná jednotka HR 100R

HR 100R je odsávač určený na napojenie na potrubie a je ideálny pre vetranie s rekuperáciou tepla v kúpeľniach, záchodoch a pod .. Odsávač HR 100R sa obvykle inštaluje nad podhľad stropu, prípadne mimo vetraný priestor. Prívod a odťah vzduchu je vedený kruhovým potrubím. Odsávač s dvojotáčkovým motorom zaisťuje nepretržité vetranie prevádzkovým výkonom s možnosťou prepnutia na výkon zvýšený. Externé ovládanie umožňuje ručné či automatické riadenie chodu.

Zobraziť detail ponuky

Rekuperačná jednotka HR30W

HR30W zabezpečuje vyvážené vetranie so spätným získavaním tepla a filtráciu vzduchu v dvoch výkonoch. Odsávač je vhodný pre inštaláciu v spálňach, kúpeľniach, záchodoch, komorách a pod. HR30W zaisťuje nepretržite až 70% spätné získavanie tepla spoločne s efektívnou úpravou vnútornej relatívnej vlhkosti, ktoré zabraňuje kondenzácii a potláča vznik plesní. Čerstvý predhriaty vzduch z vonku je nepretržite privádzaný do miestnosti za súčasného odsávania znehodnoteného, ​​vlhkého vzduchu a zápachu.

Zobraziť detail ponuky