Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SORKE, spol. s r.o. Ponuky

Hlukovo izolované a potrubné ventilátory

Ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí, ktoré sú osadené jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 145 m³/h až do 131 000 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 45 ° C pri jednofázových, 50°C pri trojfázových, ale aj 130°C. Niektoré s certifikátom ATEX pre skupiny a kategórie zariadení II 2G, II G alebo II 3D. Pre zóny 1 a 2 (plyny) alebo 22 (prachy).

Zobraziť detail ponuky

Vysokotlakové radiálne ventilátory

Ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí sú bez motora alebo sú osadené jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 100 m³/h do 104 500 m³ / h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C, 130°C, ale aj 200°C. Sú navrhnuté ako radiálne vysokotlakové ventilátory určené prevažne pre valcovacie automatické stroje, prívod vzduchu do spaľovní a pecí, priemyselnej výroby, lokálne odťah, chladenie strojov a pod.

Zobraziť detail ponuky

Nízkotlakové radiálne ventilátory

Ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí sú bez motora alebo sú osadené jednofázovými, trojfázovými a EC motormi. Prietok vzduchu od 1 000 m³ / h do 62 500 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C, 85°C, ale aj 130°C. Montujú sa ako nízkotlakové radiálne ventilátory do klimatizačných jednotiek a čističiek vzduchu, komôr ventilátorových jednotiek, teplovzdušných ohrievačov vzduchu, odťahu dymu pod digestorom v priemyselných alebo stredne veľkých kuchýň.

Zobraziť detail ponuky

Ventilátory CYFAN

CYFAN ako radiálny ventilátor bol vyvinutý pre použitie v najrôznejších aplikáciách s možnosťou niekoľkých spôsobov regulácie a predovšetkým univerzálny montáže. Zariadenie je štandardne vybavené časovačom a čidlom vlhkosti, ktoré je možné využiť ak je potreba. Ventilátor CYFAN môže byť upravený pre použitie s nízkonapäťovým pripojením (SELV) vybratím transformátora ventilátora.

Zobraziť detail ponuky

Nástenné rekuperátory

Vysoko účinné rekuperačné jednotky pre využitie tepla, či chladu. Kompaktné jednotky lokálneho alebo centrálneho prevedení. Vynikajúce technické vlastnosti materiálov.

Zobraziť detail ponuky