Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SORKE, spol. s r.o. Ponuky

Izolované potrubia HR-WTW pre VZT

Zostavné potrubie pre systémy vetrania a rekuperáciou pri prúdení prívodného a odvodného vzduchu. Útlm hluku v rozvodoch vzduchu pre vytvorenie komfortného vnútorného prostredia. Potrubný systém spája jedinečné technické parametre a jednoduchú montáž.

Zobraziť detail ponuky

Axiálne potrubné ventilátory

Priemyselné ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí od Ø350 do Ø1250 mm, ktoré sú osadené jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 3.140 m³/h do 136.000 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C pri jednofázových, 60°C pri trojfázových, ale aj 110°C. Inštalácia aj v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Niektoré ventilátory majú certifikát ATEX pre skupiny a kategórie zariadení II 2G, II G alebo II 3D. Pre zóny 1 a 2 (plyny) alebo 22 (prachy).

Zobraziť detail ponuky

Strešné ventilátory

Ventilátory tejto skupiny zahŕňajú rôzne typy s osadenými jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 325 m³/h do 36.200 m³/h. Maximálna pracovná teplota u jednofázových motorov je 45˚C pri trojfázových 50˚C a 200cm pre typy pre odťah dymu.

Zobraziť detail ponuky

Závesné ohrievače vzduchu

Rad elektrických a vodných ohrievačov vzduchu pre pevné inštalácie. Používajú sa na kúrenie pre sklady, priemyselné priestory, dielne, športové haly, garáže a obchody.

Zobraziť detail ponuky

Ventilátory TXPL

TLPL nástenný ventilátor zaisťuje odsávanie s možnosťou prívodu vzduchu a je vhodný pre inštaláciu v prevádzkových miestnostiach, kanceláriách, klubovniach, ale napríklad aj v reštauráciách a baroch

Zobraziť detail ponuky