Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SLOVASTAV, s.r.o.

Základný popis

Spoločnosť SLOVASTAV realizuje výškové práce horolezeckou technikou všetkého druhu - profesionálne umývanie okien, čistenie fasád výškových budov, revízie materiálu pre výkon výškových prác, školenia - kurzy, stavebnú činnosť, predaj, montáž a servis klimatizácií, izolácie striech, zimnú údržbu komunikácii a ciest, profesionálne umývanie okien apod.

Výrobky, činnosti

Výškové práce Bratislava
Výškové práce vykonávame pomocou horolezeckej techniky, vysokozdvižných plošín, lešení a rebríkov. Výškové práce, ktoré zabezpečujeme: čistenie a údržba, zatepľovanie, maliarske práce a pod. Výškové práce Bratislava pre firmy a fyzické osoby.

Práce vo výškach Bratislava
Ponúkame práce vo výškach: profesionálne umývanie okien, sklenených plôch a výkladov, striech a podobne.

Čistenie fasády Bratislava
Čistenie fasády Bratislava a Slovensko pre výškové budovy. Čistenie fasády zateplených domov. Čistenie fasády po revitalizácii bytového domu.

Montáž klimatizácie Bratislava
Zameriavame sa na predaj, montáž a servis klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel. Ponúkame montáž klimatizácie: nástenné, kazetové, kanálové, podstropné, priemyselné, mobilné klimatizácie.

Kurzy Výškové práce Bratislava
Ponúkame školenia a kurzy pre výškových pracovníkov, revízie materiálu pre prácu vo výškach (OOPP), kurzy lezenia a teambuildingové akcie. Kurzy výškové práce Bratislava.

Profesionálne umývanie okien
Ponúkame profesionálne umývanie okien aj vo výškach horolezeckou technikou. Profesionálne umývanie okien zabezpečujeme aj pre administratívne a priemyselné objekty.

Ponuky

Kurzy: Výškové práce Bratislava

Kurzy: Výškové práce Bratislava

Školenia, kurzy, revízie OOPP. Ponúkame základné aj oboznamovacie kurzy pre výškových pracovníkov, revízie materiálu pre prácu vo výškach (OOPP), kurzy lezenia a teambuildingové akcie. Spoločnosť Slovastav je partnerom spoločnosti Horolezecká škola ...

Zobraziť detail ponuky

Výškové práce Bratislava

Výškové práce Bratislava

Práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou vykonávame pomocou horolezeckej techniky, vysokozdvižných plošín, lešení a rebríkov. Zvolený druh techniky závisí od konkrétnych podmienok s ohľadom na optimalizáciu nákladov nášho zákazníka.

Zobraziť detail ponuky

Práce vo výškach Bratislava

Práce vo výškach Bratislava

V rámci výškových prác ponúkame: - čistenie všetkých typov sklených plôch - čistenie exteriérových žalúzií a fasád budov - čistenie a údržba striech a odkvapových systémov - zateplovacie práce a ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk