Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ŠKOLEX, spol. s r.o.

Základný popis

Vo firme ŠKOLEX vyrábame školský a kancelársky nábytok a tabule. Zaoberáme sa i predajom a prenájmom projekčnej techniky. V našej ponuke nájdete kvalitný školský nábytok do posluchární, pre jazykové učebne, učebne fyziky a chémie, školské jedálne, dielne a laboratóriá. Dodávame i nábytok do materských škôl. Na želanie zhotovíme výškovo nastaviteľný nábytok. Kompletnú ponuku nájdete na našom webe.

Výrobky, činnosti

Školský nábytok Bratislava
Zaoberáme sa výrobou školského nábytku. Ponúkame napríklad školské stoly, stoličky, tabule, nábytok do odborných a jazykových učební, posluchární, učiteľské stoly a tiež i nábytok do školských jedální.

Dátové projektory Bratislava
Predávame alebo prenajímame dátové projektory školám v Bratislave a okolí. Sú vhodné nielen pre odborné i jazykové interaktívne prednášky, prezentácie a vzdelávacie projekty, ale aj pre bežnú výučbu.

Biela magnetická tabuľa
Biele magnetické tabule sú bezprašné, ekologické a popisovateľné suchostierateľnými fixkami. Praktická je možnosť použitia magnetov. Dodávame ku nim i stojan, magnety, fixky, stierky a držiak fixiek.

Nastaviteľný školský nábytok
Ponúkame výškovo nastaviteľný školský nábytok. Kovová konštrukcia je vybavená jednoduchým mechanizmom, ktorý umožňuje výškové nastavenie nábytku. Nastaviteľný nábytok je z plochooválneho profilu s predĺženou zárukou až 5 rokov.

Keramická tabuľa
Keramické tabule, ktoré sú súčasne tiež magnetických, sú obľúbenou súčasťou mnohých výučbových priestorov. Sú popisovateľné fixkami. K tabuliam dodávame stojan, magnety, fixky, stierky, čističe, magnetický držiak fixiek. Vyrábame i atypické formáty.

Nábytok pre materské školy
Dodávame kvalitný nábytok pre materské školy, ako sú skrinkové zostavy, stoly, stoličky, stoly pre učiteľov, ležadlá, detské drevené kuchynky, vybavenie šatní a mnoho ďalšieho.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk