Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Seplast, s.r.o.

Základný popis

Ponúkame plastové radiálne ventilátory pre výskumné laboratóriá, laboratóriá kontroly a vývoja či pre rôzne odvetvia priemyslu. Zabezpečujeme montáž priemyselných ventilátorov. Dodávame strešné plastové ventilátory a príslušenstvo na montáž priemyselných ventilátorov - frekvenčné meniče, ventilačné hlavice s mriežkou, spätné a regulačné klapky, uzavreté stoličky, tlmiace vložky, izolátory chvenia.

Výrobky, činnosti

Priemyselné radiálne ventilátory
Dodávame priemyselné radiálne ventilátory do laboratórií a priemyselných výrobní. Priemyselné radiálne ventilátory sú vysoko odolné proti poškodeniu, majú veľmi tichý chod a sú 100% recyklovateľné.

Montáž priemyselných ventilátorov
Zabezpečujeme montáž priemyselných ventilátorov. Montáž priemyselných ventilátorov vykonávame pomocou uzavretej stoličky, strešnej jednotky, kovovej stoličky a na základovú dosku.

Plastové radiálne ventilátory
Plastové radiálne ventilátory ponúkame vo výrobných radoch JET, SEAT, STORM. Plastové radiálne ventilátory sú vysoko pevné a hodia sa pre využitie do laboratórií a priemyselných objektov.

Plastové strešné ventilátory
Plastové strešné ventilátory dodávame so základovou pripevňovacou doskou. Plastové strešné ventilátory sú veľmi odolné a vhodné do priemyselných prostredí.

Ventilačné hlavice
Ventilačné hlavice sú opatrené bezpečnostnou mriežkou proti vniknutiu nečistôt, predmetov a zvierat. Ventilačné hlavice dodávame v rôznych rozmeroch.

Frekvenčné meniče ventilátorov
Frekvenčné meniče ventilátorov menia veľkosti otáčok v závislosti na frekvencii v rozmedzí od 10 do 50 Hz. Frekvenčné meniče ventilátorov dodávame v prevedení - jednofázové frekvenčné meniče a trojfázové frekvenčné meniče.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk