Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SEPAS a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

Výrobky, činnosti

Výroba penového polystyrénu EPS
Zaoberáme sa výrobou penového polystyrénu. Vykonávame recyklácie odpadov polystyrénu. Špecializujeme sa na výrobu obalovej techniky z polystyrénu EPS.

Dekoračné výlisky z polystyrénu
Dodávame dekoračné výlisky z polystyrénu. Dekoračné výlisky z polystyrénu - termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka.

Kontúrové rezanie
Zabezpečujeme kontúrové rezanie. Vykonávame kontúrové rezanie, na ktorom možno vyrezať z blokov penového polystyrénu ľubovoľné 2D tvary.

Polystyrénové tvarovky
Ponúkame polystyrénové tvarovky. Polystyrénové tvarovky sú určené na dodatočné zateplenie šikmých striech.

Fasádne profily Vsetín
Zameriavame sa na výrobu fasádnych profilov. Ponúkame fasádne dekoratívne profily z kvalitného penového polystyrénu.

Polystyrénová drť
Dodávame polystyrénovou drť. Polystyrénová drť je vhodná na výrobu recyklovaného polystyrénu EKO PP, drenážne zásypy, výplne stavebných konštrukcií, a pod.

Armovacia sieť
Špecializujeme sa na predaj armovacej siete. Armovacia sieť slúži ako výstužný komponent povrchovej vrstvy pri armovaní omietok na všetky bežné podklady stavebných konštrukcií.

Penový polystyrén
Zameriavame sa na výrobu penového polystyrénu. Penový polystyrén je izolačná hmota vhodná pre oblasť stavebníctvo, chladenie a obalovú aj dekoračnú techniku​​.

Polystyrenové hlavy
Ponúkame polystyrénové hlavy. Dodávame polystyrénové hlavy pre reklamné a aranžérske účely.

Polystyrénové prepravné termoboxy
Zabezpečujeme dodanie polystyrénových prepravných termoboxov. Polystyrénové prepravné termoboxy sú vyrábané z penového polystyrénu EPS, čím je zaručená vysoká životnosť, pevnosť a pružnosť.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk