• Detail firmy

SCAFFOLD SLOVAKIA, s.r.o.

Základný popis

Ponúkame prenájom a predaj fasádneho rámového lešenia, zatepľovanie budov, úpravu fasád, rekonštrukcie balkónov a zábradlí, interiérové stavebné práce zamerané na byty, domy či kancelárske priestory. Taktiež vieme zrealizovať búracie a demolačné práce s vývozom odpadu. Ponúkame kvalitné práce za veľmi rozumné ceny, dlhoročné skúsenosti a individuálny prístup.

Adresa

Kopčianska 63
851 01 Bratislava 5

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  44758651
IČ DPH:  SK2022825838
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prenájom lešenia Bratislava

Ponúkame prenájom fasádneho rámového lešenia v šírke 730 mm s maximálnym zaťažením 200 kg/m2. Zabezpečujeme prenájom lešenia, ktoré je možné stavať v bežných prípadoch do výšky 50m. Ide o univerzálne lešenie na hrubú stavbu i dokončovacie práce.

Ďalšie firmy v odvetviach

KOLLARCH s.r.o.

Kollarch sa môže stať architektom aj vášho vytúženého projektu. Ako skúsená firma ponúkame odbornú asistenciu na niekoľkých úrovniach. Originálna architektúra a účinný management stavieb sú pre nás zásadami precízneho plánovania projektu. Okrem navrhovania a tvorby projektovej dokumentácie sa podieľame aj na samotnom riadení stavieb. Tvorivým procesom budujeme domov pre vaše firemné nápady.

WITECH PLAST s.r.o.

Poradenstvo, predaj, záručný a pozáručný servis v oblasti techniky na zváranie a opracovanie plastov, prenájom zváracej techniky, vykonávanie zváracích a montážnych činností.