Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

SCAFFOLD SLOVAKIA, s.r.o.

Základný popis

Ponúkame prenájom a predaj fasádneho rámového lešenia, zatepľovanie budov, úpravu fasád, rekonštrukcie balkónov a zábradlí, interiérové stavebné práce zamerané na byty, domy či kancelárske priestory. Taktiež vieme zrealizovať búracie a demolačné práce s vývozom odpadu. Ponúkame kvalitné práce za veľmi rozumné ceny, dlhoročné skúsenosti a individuálny prístup.

Výrobky, činnosti

Prenájom lešenia Bratislava
Ponúkame prenájom fasádneho rámového lešenia v šírke 730 mm s maximálnym zaťažením 200 kg/m2. Zabezpečujeme prenájom lešenia, ktoré je možné stavať v bežných prípadoch do výšky 50m. Ide o univerzálne lešenie na hrubú stavbu i dokončovacie práce.

Zatepľovanie budov Bratislava
Vykonávame zatepľovanie budov ako rodinných domov či 3-4 podlažných budov. Na zatepľovanie budov používame certifikované materiály, v cene zabezpečujeme i návrh farebného riešenia fasády. Zatepľovanie vykonávajú naši skúsení a zaškolení pracovníci.

Interiérové stavebné práce Bratislava
Realizujeme i rôzne interiérové stavebné práce ako SDK konštrukcie, omietky, potery, pokládky dlažby, obklady. Vykonávame kompletné interiérové stavebné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Galériu našich prác môžete pozrieť na webe.

Búracie a demolačné práce Bratislava
Zabezpečujeme búracie a demolačné práce s vývozom sute a stavebného odpadu.

Rekonštrukcie balkónov Bratislava
Vykonávame rekonštrukcie balkónov a zábradlí. Disponujeme vlastným lešením, čím náklady na práce a rekonštrukciu sa značne znižujú. Kvalitné rekonštrukcie balónov či zábradlí realizujú naši skúsení pracovníci.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk