Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Robert Stanko - AUTOMARKET

Základný popis

Služby v oblasti predaja náhradných dielov na automobily. Zameriavame sa hlavne na vozidlá značky Škoda: Fábia, SuperB, Octavia I a II, Favorit, Felícia, taktiež aj Škoda 105, 120, 130. VW SEAT AUDI.

Výrobky, činnosti

Náhradné diely na automobily značky ŠKODA
Dodávame náhradné diely na automobily značky ŠKODA. Náhradné diely na automobily značky ŠKODA - Fabia, Octavia I a II, Superb, Favorit, Felicia a Škoda 105, 120, 130.

Autosúčiastky a príslušenstvo
Špecializujeme sa na predaj autosúčiastok a príslušenstva. Autosúčiastky a príslušenstvo - ponúkame brzdy, karosárske diely, oleje, filtre, prevádzkové náplne, svetlá, disky, spojky, stierače, tlmiče, diely riadenia, autožiarovky a veľa ďalšieho.

Náhradné diely na automobily značky VW
Zaoberáme sa predajom náhradných dielov na automobily značky VW. Náhradné diely na automobily značky VW dodávame len originálne a homologované.

Náhradné diely na automobily značky SEAT
Ponúkame kvalitné náhradné diely na automobily značky SEAT. Náhradné diely značky SEAT dodávame pre osobné aj úžitkové automobily.

Náhradné diely na automobily značky AUDI
Venujeme sa predaju náhradných dielov na automobily značky AUDI. Náhradné diely na automobily značky AUDI - filtre, prevádzkové náplne, svetlá, karosárske diely a veľa iného.

Karosárske diely
Zaoberáme sa predajom karosárskych dielov. Karosárske diely - kapoty, blatníky, čelá, priečky, nárazníky a ich časti, mriežky a pod.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk