Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

RENOVUM spol. s r. o.

Základný popis

Naša spoločnosť vykonáva kompletnú stavebnú činnosť od rozsiahlych realizácií stavieb až po rekonštrukcie domov i bytov. Realizujeme výstavby murovaných rodinných domov, rekonštrukcie domu i bytu, rekonštrukcie kúpelne, rekonštrukcie bytového jadra, elektroinštalácie. Pri rekonštrukcií vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku.

Výrobky, činnosti

Rekonštrukcia bytu Bratislava
Naša spoločnosť vykonáva kompletné i čiastočné rekonštrukcie bytu podľa individuálnych predstáv. Rekonštrukcie bytu realizujeme výlučne našimi vlastnými remeselníkmi. Rekonštrukcia bytu Bratislava a okolie pre občanov a firmy.

Rekonštrukcia domu Bratislava
Vykonáme odborné rekonštrukcie rodinných domov od čiastočných interiérových rekonštrukcií až po kompletné. Rekonštrukcia domu Bratislava je vykonávaná našimi skúsenými pracovníkmi.

Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava
Realizujeme čiastočnú i kompletnú rekonštrukciu kúpeľne vrátane bezplatnej prvotnej obhliadky. Rekonštrukcie kúpeľne vykonávame vrátane vodoinštalácie, elektroinštalácie, plynoinštalácie, omietky, obkladov a inštalácie sanity.

Rekonštrukcie bytového jadra Bratislava
Realizujeme kompletné rekonštrukcie bytového jadra. Rekonštrukcie bytového jadra na nové murované bytové jadro vykonávame vrátane nových rozvodov vody a odpadov a tiež novej elektroinštalácie. Vykonávame rekonštrukcie bytového jadra na mieru.

Elektroinštalácie Bratislava
Vykonávame elektroinštalácie bytov a domov. Máme všetky potrebné certifikáty pričom zabezpečujeme aj revízne správy elektroinštalácie. Podľa požiadaviek realizujeme rekonštrukcie starej elektroinštalácie i vykonávame elektroinštalácie do novostavieb.

Výstavby murovaných rodinných domov
Vykonávame kompletnú výstavbu murovaných rodinných domov od zamerania až po kolaudáciu. Výstavby murovaných rodinných domov realizujeme s našimi vlastnými pracovníkmi, podľa najnovších a najmodernejších overených technológií a noriem.

Ponuky

Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava

Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava

Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava 1. deň likvidačné, búracie a murárske práce, naváža sa stavebný materiál a vynáša sa materiál a suť. 2.deň vodoinštalácie, elektroinštalácie, plynoinštalácie, omietky,podklad pre obklad a dovoz sanity ...

Zobraziť detail ponuky

Rekonštrukcia bytového jadra Bratislava

Rekonštrukcia bytového jadra Bratislava

Rekonštrukcia bytového jadra Bratislava. Rekonštrukcia bytového jadra trvá 4 – 5 dni, Na rekonštrukcií diela sa pri týchto rekonštrukciách zúčastňujú dvaja pracovníci pričom na byt dochádza elektrikár, kúrenár alebo ďalší ...

Zobraziť detail ponuky

Rekonštrukcia bytu Bratislava

Rekonštrukcia bytu Bratislava

Rekonštrukcia bytu Bratislava. Rekonštrukcia kúpeľne a WC, nová elektroinštalácia bytu, vyrovnanie podláh zhotovenie poterov, nové omietky, stierkovanie a maľovanie bytu, vodoinštalácie, búracie práce a rezanie panelových priečok, sádrokartonové stropy, priečky ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk