Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

RAVA GROUP, s.r.o.

Základný popis

Stavebná spoločnosť, ktorej zameraním je výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytov a jadier, rekonštrukcie rodinných domov, elektroinštalačné práce, vodoinštalačné a montáž kúrenia. Vykonávame i montáž plastových okien, žalúzií a sietí proti hmyzu. Služby v stavebníctve ponúkame súkromných osobám i podnikateľským subjektom. Ponúkame kvalitné a overené služby s dlhoročnými skúsenosťami.

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domov Bratislava
Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výstavbu rodinných domov. Výstavbe rodinných domov sa venujeme už niekoľko rokov, ponúkame kvalitné služby, serióznosť a ústretovosť.

Rekonštrukcia domu Bratislava
V rámci našich stavebných činností ponúkame a vykonávame rekonštrukcie rodinných domov. Realizujeme čiastočné i kompletné rekonštrukcie rodinných domov.

Rekonštrukcia bytu Bratislava
Realizujeme čiastočné i kompletné rekonštrukcie bytov. Zabezpečujeme rekonštrukcie bytov na mieru - rekonštrukcie bytového jadra, murárske a maliarske práce, obklady, dlažba, podlahy, sadrokartóny.

Elektroinštalačné práce Bratislava
Zabezpečujeme kvalitné elektroinštalačné práce. Elektroinštalačné práce realizujeme v novostavbách, v rodinných domoch i priemyselných objektoch, a taktiež realizujeme i rekonštrukcie starej elektroinštalácie.

Vodoinštalačné práce Bratislava
Naša spoločnosť vykonáva i profesionálne vodoinštalačné práce.

Okná, dvere, žalúzie Bratislava
Montujeme plastové okná, žalúzie a siete proti hmyzu od overených dodávateľov.

Inteligentné domy Bratislava

Ponuky

Výstavba rodinných domov Bratislava.

Výstavba rodinných domov Bratislava.

Výstavba rodinných domov Bratislava. Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výstavbu rodinných domov. Výstavbe rodinných domov sa venujeme už niekoľko rokov, ponúkame kvalitné služby, serióznosť a ústretovosť.

Zobraziť detail ponuky

Rekonštrukcia domu Bratislava.

Rekonštrukcia domu Bratislava.

Rekonštrukcia domu Bratislava. V rámci našich stavebných činností ponúkame a vykonávame rekonštrukcie rodinných domov. Realizujeme čiastočné i kompletné rekonštrukcie rodinných domov.

Zobraziť detail ponuky

Rekonštrukcia bytu Bratislava.

Rekonštrukcia bytu Bratislava.

Rekonštrukcia bytu Bratislava. Realizujeme čiastočné i kompletné rekonštrukcie bytov. Zabezpečujeme rekonštrukcie bytov na mieru - rekonštrukcie bytového jadra, murárske a maliarske práce, obklady, dlažba, podlahy, sadrokartóny.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk