Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

PURUPLAST, a. s.

Základný popis

Zaoberáme sa spracovaním a recykláciou plastových odpadov, výrobou kvalitných plastových polotovarov aj finálnych produktov. Ponúkame zatrávňovacie dlažbu, kompostéry, plastové drviny, aglomeráty, regranuláty a vrecia. Špecializujeme sa na spevňovanie povrchov.

Výrobky, činnosti

Zatrávňovacia dlažba
Ponúkame zatrávňovaciu dlažbu. Zatrávňovacia dlažba je ideálna pre spevnenie všetkých typov zatrávnených plôch - záhrady, svahy, parkoviská, strechy.

Kompostéry
Zabezpečujeme dodanie kvalitných kompostérov. Kompostéry sú z odolného a bezúdržbového materiálu, zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Plastové drviny
Zaoberáme sa predajom a výrobou plastových drvín. Plastové drviny - granulát je k dostaniu v štandardných veľkostiach 6, 8, 10, 12 a 15 milimetrov.

Plastové aglomeráty
Vyrábame plastové aglomeráty. Plastové aglomeráty sú priamou surovinou pre výrobu finálneho produktu - zatrávňovacích tvárnic.

Plastové regranuláty
Venujeme sa výrobe plastových regranulátov. Plastové regranuláty ponúkame číre, čierne alebo farebné a sú ekologicky spracované.

Recyklácia plastových odpadov
Zaoberáme sa recykláciou plastových odpadov. Recyklácia plastových odpadov - PE fólie, prepravky, duté obaly, okenné profily, rúrky a ďalšie.

Spevňovanie povrchov
Vykonávame spevňovanie povrchov. Spevňovanie povrchov zabezpečujeme pomocou zatrávňovacej dlažby, ktorá je vyplnená zeminou, pieskom, kamennou drvinou.

Spracovanie plastu Uherské Hradiště
Venujeme sa spracovaniu plastových odpadov, z ktorých vyrábame praktické produkty s výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Recyklácia plastov
Vykonávame ekologickú recykláciu plastov. Ekologická recyklácia je šetrný spôsob nakladania s plastovými odpadmi.

Plastové vrecia
Zabezpečujeme predaj plastových vriec. Ponúkame plastové vrecia vyrobené z recyklovaných materiálov rôznych farieb.

Ponuky

Produkty z recyklátov plastových odpadov

Produkty z recyklátov plastových odpadov

Zaoberáme sa výrobou produktov z recyklátov plastových odpadov. Dlhoročné skúsenosti z odboru recyklovania plastových odpadov vkladáme do výroby produktov z recyklátov s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Z recyklátov plastových odpadov vznikajú ...

Zobraziť detail ponuky

Plastové polotovary pre spracovanie

Plastové polotovary pre spracovanie

Špecializujeme sa na výrobu plastových polotovarov z recyklácie plastových odpadov. Plastové polotovary v podobe plastových aglomerátov, regranulátov a drte vyrábame ako vstupnú surovinu pre ďalšie spracovanie. Z plastových polotovarov sa ...

Zobraziť detail ponuky

Výkup plastového odpadu

Výkup plastového odpadu

Zabezpečujeme výkup plastového odpadu z priemyselnej i komunálnej produkcie. Vykupujeme obchodné obaly a odpady, napr. polyetylénové fólie, technologické a priemyselné odpady, ako sú plastové nepodarky, nedolisky, vstreky atď., vytriedené plastové ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk