Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

PURUPLAST, a. s.

Základný popis

Zaoberáme sa spracovaním a recykláciou plastových odpadov, výrobou kvalitných plastových polotovarov aj finálnych produktov. Ponúkame zatrávňovacie dlažbu, kompostéry, plastové drviny, aglomeráty, regranuláty a vrecia. Špecializujeme sa na spevňovanie povrchov.

Výrobky, činnosti

Zatrávňovacia dlažba
Ponúkame zatrávňovaciu dlažbu. Zatrávňovacia dlažba je ideálna pre spevnenie všetkých typov zatrávnených plôch - záhrady, svahy, parkoviská, strechy.

Kompostéry
Zabezpečujeme dodanie kvalitných kompostérov. Kompostéry sú z odolného a bezúdržbového materiálu, zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Plastové drviny
Zaoberáme sa predajom a výrobou plastových drvín. Plastové drviny - granulát je k dostaniu v štandardných veľkostiach 6, 8, 10, 12 a 15 milimetrov.

Plastové aglomeráty
Vyrábame plastové aglomeráty. Plastové aglomeráty sú priamou surovinou pre výrobu finálneho produktu - zatrávňovacích tvárnic.

Plastové regranuláty
Venujeme sa výrobe plastových regranulátov. Plastové regranuláty ponúkame číre, čierne alebo farebné a sú ekologicky spracované.

Recyklácia plastových odpadov
Zaoberáme sa recykláciou plastových odpadov. Recyklácia plastových odpadov - PE fólie, prepravky, duté obaly, okenné profily, rúrky a ďalšie.

Spevňovanie povrchov
Vykonávame spevňovanie povrchov. Spevňovanie povrchov zabezpečujeme pomocou zatrávňovacej dlažby, ktorá je vyplnená zeminou, pieskom, kamennou drvinou.

Spracovanie plastu Uherské Hradiště
Venujeme sa spracovaniu plastových odpadov, z ktorých vyrábame praktické produkty s výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Recyklácia plastov
Vykonávame ekologickú recykláciu plastov. Ekologická recyklácia je šetrný spôsob nakladania s plastovými odpadmi.

Plastové vrecia
Zabezpečujeme predaj plastových vriec. Ponúkame plastové vrecia vyrobené z recyklovaných materiálov rôznych farieb.

Ponuky

Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST

Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST

Vyrábame a dodávame zatrávňovaciu dlažbu z plastového recyklátu. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST má skvelé technické a úžitkové vlastnosti, je ekologicky nezávadná a vysoko variabilná vo svojom využitie. Zatrávňovacie dlaždice PURUPLAST sú ...

Zobraziť detail ponuky

Záhradné kompostéry z plastov

Záhradné kompostéry z plastov

Ponúkame záhradné kompostéry z recyklovaného plastu. Záhradné kompostéry našej výroby sú maximálne funkčné, sú odolné a ekologické. Záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú odolné voči poveternostným vplyvom, majú ...

Zobraziť detail ponuky

Výroba plastových vriec na odpad

Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk