Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

PURUPLAST, a. s.

Základný popis

Zaoberáme sa spracovaním a recykláciou plastových odpadov, výrobou kvalitných plastových polotovarov aj finálnych produktov. Ponúkame zatrávňovacie dlažbu, kompostéry, plastové drviny, aglomeráty, regranuláty a vrecia. Špecializujeme sa na spevňovanie povrchov.

Výrobky, činnosti

Zatrávňovacia dlažba
Ponúkame zatrávňovaciu dlažbu. Zatrávňovacia dlažba je ideálna pre spevnenie všetkých typov zatrávnených plôch - záhrady, svahy, parkoviská, strechy.

Kompostéry
Zabezpečujeme dodanie kvalitných kompostérov. Kompostéry sú z odolného a bezúdržbového materiálu, zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Plastové drviny
Zaoberáme sa predajom a výrobou plastových drvín. Plastové drviny - granulát je k dostaniu v štandardných veľkostiach 6, 8, 10, 12 a 15 milimetrov.

Plastové aglomeráty
Vyrábame plastové aglomeráty. Plastové aglomeráty sú priamou surovinou pre výrobu finálneho produktu - zatrávňovacích tvárnic.

Plastové regranuláty
Venujeme sa výrobe plastových regranulátov. Plastové regranuláty ponúkame číre, čierne alebo farebné a sú ekologicky spracované.

Recyklácia plastových odpadov
Zaoberáme sa recykláciou plastových odpadov. Recyklácia plastových odpadov - PE fólie, prepravky, duté obaly, okenné profily, rúrky a ďalšie.

Spevňovanie povrchov
Vykonávame spevňovanie povrchov. Spevňovanie povrchov zabezpečujeme pomocou zatrávňovacej dlažby, ktorá je vyplnená zeminou, pieskom, kamennou drvinou.

Spracovanie plastu Uherské Hradiště
Venujeme sa spracovaniu plastových odpadov, z ktorých vyrábame praktické produkty s výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Recyklácia plastov
Vykonávame ekologickú recykláciu plastov. Ekologická recyklácia je šetrný spôsob nakladania s plastovými odpadmi.

Plastové vrecia
Zabezpečujeme predaj plastových vriec. Ponúkame plastové vrecia vyrobené z recyklovaných materiálov rôznych farieb.

Ponuky

Výkup a recyklácia plastov

Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. ...

Zobraziť detail ponuky

Ekologické spevnenie svahu

Ekologické spevnenie svahu

Máte problém s rútiacim sa terénom? Potom verte, že na Váš problém máme ekologické a zároveň ekonomické riešenie. Riešením spevnenia povrchu je použitie zatrávňovacej dlažby PURUPLAST. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST je ...

Zobraziť detail ponuky

Produkty ekologickej recyklácie plastov

Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk