Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ProfiTep

Základný popis

Poskytujeme profesionálne tepovacie služby v Bratislave. Máme bohaté skúsenosti s hĺbkovým čistením interiérov automobilov, kobercov a čalúneného nábytku vrátane koženého. Naše služby si môžete objednať aj cez víkend či vo sviatok. Vyhovieme vám tiež s večerným termínom. Všetky naše služby nájdete na našom webe.

Výrobky, činnosti

Tepovanie - Bratislava
Ponúkame odborné tepovanie interiérov automobilov, domácností a kancelárií. Tepovanie vykonávame hĺbkovo profesionálnou technikou značky Kärcher. Vyčistíme všetok čalúnený nábytok, koberce, matrace aj kožené sedačky.

Hĺbkové tepovanie kobercov a sedačiek
Sme odborníkmi na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov a sedačiek. Vytepujeme koberce s krátkym aj dlhým vlasom. Z čalúneného nábytku odstránime nečistoty vrátane baktérií a roztočov. Poradíme si aj s koženými sedačkami.

Čistenie interiérov áut
Kompletne vyčistíme interiér vášho auta na profesionálnej úrovni. Vytepujeme všetky čalúnené plochy vrátane kufra, dverí a stropu. Odstránime nečistoty z gumových rohoží, plastových častí a umyjeme zvnútra okná.

Čistenie kože - Bratislava
Zaoberáme sa tiež hĺbkovým čistením kože. Profesionálnou technikou odstránime škvrny a nečistoty z koženého nábytku aj z kožených sedadiel vo vašom aute. Potom kožu ošetríme hydratačným náterom a impregnáciou.

Tepovanie automobilov
Na tepovanie automobilov sme odborníci. Vyčistíme všetky čalúnené časti vo vašom aute vrátane kufra, dverí, podlahy a stropu. Odstránime viditeľnú špinu aj neviditeľný prach a roztoče. Všetko tiež vydezinfikujeme parou.

Odstránenie zápachu
Dlhodobo vás zbavíme zápachu z vášho vozidla. V prvej fáze odstránime samotnú príčinu zápachu a v druhej fáze aplikujeme prípravok, ktorý pohltí pach z povrchu. Interiéru dodáme jemnú sviežu vôňu.

Ponuky

Tepovanie Rača

Tepovanie Rača

Realizujeme odborné a poctivé tepovanie Bratislava Rača a okolie Teupujeme a čistíme sedačky, gauče, stoličky, postele, matrace, koberce, gauč, sedačku, nano čistíme a impregnujeme kožu kožený nábytok ako sedačky, kreslá, taburetky, ...

Zobraziť detail ponuky

Tepovanie gauča, sedačky Petržalka akcii

Tepovanie gauča, sedačky Petržalka akcii

Akcia na tepovanie Vašej sedačky, gauča od 20€ Neváhajte objednajte si svoj termín ešte dnes. Profesionálne a odborné tepovanie a čistenie - sedačiek - gaučov - matracov - postelí - stoličiek - kresiel - auta - ...

Zobraziť detail ponuky

Odborné tepovanie Ružinov s tradíciou

Odborné tepovanie Ružinov s tradíciou

Prinášame Vám odborné tepovanie sedačiek, gaučov, matracov, stoličiek, taburetiek kresiel, kobercov, interérov áut nano čistenie plastov a impregnáciu koženého čalúnenia. Kvalitne profesionálne na odborej úrovni so zárukou čistíme všetko čalúnenie, kožu ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk