Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ProfiTep

Základný popis

Poskytujeme profesionálne tepovacie služby v Bratislave. Máme bohaté skúsenosti s hĺbkovým čistením interiérov automobilov, kobercov a čalúneného nábytku vrátane koženého. Naše služby si môžete objednať aj cez víkend či vo sviatok. Vyhovieme vám tiež s večerným termínom. Všetky naše služby nájdete na našom webe.

Výrobky, činnosti

Tepovanie - Bratislava
Ponúkame odborné tepovanie interiérov automobilov, domácností a kancelárií. Tepovanie vykonávame hĺbkovo profesionálnou technikou značky Kärcher. Vyčistíme všetok čalúnený nábytok, koberce, matrace aj kožené sedačky.

Hĺbkové tepovanie kobercov a sedačiek
Sme odborníkmi na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov a sedačiek. Vytepujeme koberce s krátkym aj dlhým vlasom. Z čalúneného nábytku odstránime nečistoty vrátane baktérií a roztočov. Poradíme si aj s koženými sedačkami.

Čistenie interiérov áut
Kompletne vyčistíme interiér vášho auta na profesionálnej úrovni. Vytepujeme všetky čalúnené plochy vrátane kufra, dverí a stropu. Odstránime nečistoty z gumových rohoží, plastových častí a umyjeme zvnútra okná.

Čistenie kože - Bratislava
Zaoberáme sa tiež hĺbkovým čistením kože. Profesionálnou technikou odstránime škvrny a nečistoty z koženého nábytku aj z kožených sedadiel vo vašom aute. Potom kožu ošetríme hydratačným náterom a impregnáciou.

Tepovanie automobilov
Na tepovanie automobilov sme odborníci. Vyčistíme všetky čalúnené časti vo vašom aute vrátane kufra, dverí, podlahy a stropu. Odstránime viditeľnú špinu aj neviditeľný prach a roztoče. Všetko tiež vydezinfikujeme parou.

Odstránenie zápachu
Dlhodobo vás zbavíme zápachu z vášho vozidla. V prvej fáze odstránime samotnú príčinu zápachu a v druhej fáze aplikujeme prípravok, ktorý pohltí pach z povrchu. Interiéru dodáme jemnú sviežu vôňu.

Ponuky

Vianočné tepovanie sedačky v Bernolákove

Vianočné tepovanie sedačky v Bernolákove

Tepujeme profesionálne, hĺbkovo a odborne strojmi značky Kärhecher. Náš tím je školený priamo výrobcami sedačiek na rôzne povrchy mikro, teflón, semiš, úplet, vlna .... Voľné termíny do Vianoc! Akcia tepovanie sedačky alebo ...

Zobraziť detail ponuky

Tepovanie Rača

Tepovanie Rača

Realizujeme odborné a poctivé tepovanie Bratislava Rača a okolie Teupujeme a čistíme sedačky, gauče, stoličky, postele, matrace, koberce, gauč, sedačku, nano čistíme a impregnujeme kožu kožený nábytok ako sedačky, kreslá, taburetky, ...

Zobraziť detail ponuky

Tepovanie gauča, sedačky Petržalka akcii

Tepovanie gauča, sedačky Petržalka akcii

Akcia na tepovanie Vašej sedačky, gauča od 20€ Neváhajte objednajte si svoj termín ešte dnes. Profesionálne a odborné tepovanie a čistenie - sedačiek - gaučov - matracov - postelí - stoličiek - kresiel - auta - ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk