• Detail firmy

Plus Energia s. r. o.

Základný popis

Ponúkame nové trendy a ekologické vozenie prostredníctvom elektrických áut a elektrických motoriek. Elektrické motorky a elektrické autá ponúkajú nízke prevádzkové náklady, vozenie bez hluku motora, bezproblémové parkovanie, dojazd 100 km. Zároveň ponúkame i nabíjacie stanice. Taktiež sa venujeme dodávke LED osvetlenia - priemyselné svietidlá, pouličné LED lampy, stropné svietidlá.

Adresa

Kollárova 6
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  45688443
IČ DPH:  SK2023092742
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod

Výrobky, činnosti

Elektrické autá

Ponúkame 2 a 4 miestne elektrické autá. Elektrické autá sa vyznačujú nízkymi prevádzkovými nákladmi, šetria životné prostredie, sú s dojazdom 100 km. Poskytujeme skúšobné jazdy pre elektrické vozidlá, neváhajte a kontaktujte nás.

Ďalšie firmy v odvetviach

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zaoberáme sa spracovaním nerezových materiálov na tvárniacich lisovacích strojoch kde výrobky prevažne slúžia ako polotovary pri výrobe kondenzátorov v eltech. priemysle. Ďalej sa špecializujeme na elektromontážne práce, priemyselné a domové inštalácie, opravy a údržbu elektrických strojov a zariadení, opravy elektromotorov, elektrického ručného náradia, domácich spotrebičov, predaj el. materiálu.