Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Plastové Prepravné Obaly s. r. o.

Základný popis

Zaoberáme sa návrhom, výrobou a predajom baliacich a prepravných obalov pre expedíciu v technickom, potravinárskom i automobilovom priemysle. Ponúkame plastové prepravky, palety, vozíky pre prepravky, bixboxy. Taktiež sa venujeme výrobe balení vyrobených na mieru podľa požiadaviek a parametrov zákazníkov. V danej oblasti patríme medzi popredných dodávateľov na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Výrobky, činnosti

Plastové prepravky potravinárstvo
Ponúkame plastové prepravky pre oblasť potravinárstvo. Plastové prepravky sú v rôznych rozmeroch, veľkostiach i farbe. Pre potravinárstvo ponúkame plastové prepravky do cukrární, pekární, prepravky pre ovocie a zeleninu, prepravky na mäso a hydinu.

Technické plastové prepravky
V našej ponuke máme i plastové prepravky technické určené pre technický priemysel. Ide o plastové prepravky v rôznych rozmeroch, objemoch i farebných prevedeniach.

Prepravky plastové automotive
Navrhujeme a vyrábame i špeciálne plastové prepravky automotive. Tieto plastové prepravky obsahujú rôzne textilné fixácie, kartón plastové mriežky a separátory, penové fixácie prispôsobené pre potreby automobilového priemyslu.

Palety
Dodávame plastové palety využiteľné v technickom, automobilovom i potravinárskom priemysle. Ponúkame jednocestné i viaccestné plastové palety v rôznych veľkostiach a v rôznych nosnostiach. Kompletnú ponuku pre palety si môžete pozrieť na našom webe.

Balenia na mieru
Ponúkame návrh a výrobu balenia na mieru podľa požiadaviek a parametrov. Návrh balenia na mieru realizujeme i vrátane vizualizácie. Vyrábame prepravky, palety, boxy a rôzne iné balenia na mieru, neváhajte a kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk