• Detail firmy

Plastové Prepravné Obaly s. r. o.

Základný popis

Zaoberáme sa návrhom, výrobou a predajom baliacich a prepravných obalov pre expedíciu v technickom, potravinárskom i automobilovom priemysle. Ponúkame plastové prepravky, palety, vozíky pre prepravky, bixboxy. Taktiež sa venujeme výrobe balení vyrobených na mieru podľa požiadaviek a parametrov zákazníkov. V danej oblasti patríme medzi popredných dodávateľov na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Adresa

Hlavná 34
900 31 Stupava

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35795794
IČ DPH:  SK2020207739
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Plastové prepravky potravinárstvo

Ponúkame plastové prepravky pre oblasť potravinárstvo. Plastové prepravky sú v rôznych rozmeroch, veľkostiach i farbe. Pre potravinárstvo ponúkame plastové prepravky do cukrární, pekární, prepravky pre ovocie a zeleninu, prepravky na mäso a hydinu.

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodávame pre český a slovenský trh tesniace prvky od 14 zahraničných renomovaných výrobcov. Okenné a dverové tesnenie, bytové aj priemyselné štetiny, padacie prahy, kovanie, prechodové lišty sú určené pre výrobcov, remeslníkov a remeselné obchody. Od konca roku 2013 predávame tiež elektronáradie METABO.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zabezpečujeme pre slovenský trh dodávky tesniacich prvkov od 14 zahraničných renomovaných výrobcov, pre výrobcov okien, dverí a remeselné obchody. Vyžiadajte si zadarmo kompletnú ponuku - katalóg alebo nás navštívte v našich pobočkách.