Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
PAVLÍNEK s.r.o.

Ponuky

Vysokopevnostné otočné skrutky - Codipro

Vysokopevnostné otočné skrutky - Codipro

Dovoľujeme si ponúknuť vysokopevnostné otočné skrutky firmy Codipro. Umožňujú zdvíhanie a otáčanie výrobkov vo všetkých smeroch až do 64 ton. Tieto skrutky ponúkame v niekoľkých modifikáciách. Vsaďte na preverenú kvalitu! U nás aj najvyššiu kvalitu nakúpite za priaznivú cenu!

Zobraziť detail ponuky

Žeriavové háky

Žeriavové háky

Dodávame kované žeriavové háky, ktoré ponúkame ako v prevedení podľa DIN 15401 - jednoduché, tak aj prevedenie podľa DIN 15402 - dvojité. Podľa potrieb zákazníka možno objednať háky v akostné triede P alebo V, s poistkou, s predĺženým driekom, so závitom is maticou. Na zákazku je možné vykovať aj atypické háky. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky, alebo nás kontaktujte telefonicky!

Zobraziť detail ponuky

Lanové navijaky

Lanové navijaky

Firma Pavlínek srododává lanové navijaky ručné aj elektrické. Ponúkame okrem iného navijaky firmy Haacon, ktoré sú určené pre priemyselné použitie a navijaky firmy Talbot, ktoré sa vyrábajú v niekoľkých radoch. Všetky navijaky dodávame v niekoľkých prevedeniach (nerezovom, antikoróznym či pozinkovanom). Pre viac informácií navštívte naše webové stránky, alebo nás kontaktujte telefonicky!

Zobraziť detail ponuky

CROSBY Europe NV

CROSBY Europe NV

Naša spoločnosť ponúka svorky pre horizontálne a vertikálne manipuláciu s plechmi, svorky s hladkými čeľusťami is ochrannou vrstvou, svorky pre zväzky plechov a ďalšie typy svoriek. Popruhy, strmene, háky a obrtlíky, reťaze a príslušenstvo, lanová kolesá, námornej sortiment a ďalšie. Pavlínek s.r.o. je oficiálny distribútor Crosby Europe NV, pre Českú republiku a Slovenskú republiku, vrátane záručného i po záručného servisu a revízií sortimentu Crosby.

Zobraziť detail ponuky

Reťazové viazacie prostriedky

Reťazové viazacie prostriedky

Reťazové viazacie prostriedky akostnej triedy 8, triedy 10 a triedy 12, nerezové reťaze, lesnícke reťaze, reťaze pre nakladače kontajnerov. Viazacie reťaze firiem Hubert Waltermann, Pewag, Thiele. Dodávame atypické reťazové viazacie prostriedky - zväčšená oka a podobne. Reťazové viazacie prostriedky montujeme v Ostrave. Veľké skladové zásoby nám umožňujú dodávať aj atypické reťazové väzáky vo veľmi krátkych lehotách. Viac informácií a technické špecifikácie nájdete na našich webových stránkach!

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk