Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

PAVLÍNEK s.r.o.

Základný popis

Zameriavame sa na oblasť viazacích prostriedkov, zdvíhacej a manipulačnej techniky, oceľových lán, priväzovacej techniky a súvisiaceho sortimentu. Ponúkame oceľové laná, uzdy, viazaciu a javiskovú techniku​​, montované zábradlia, nerezové laná, plošinové vozíky, žeriavové mačky a háky, uhlové prevodovky, lanové navijaky, viazacie body či reťaze, lanové svorky, nerezová lanká, viazacie popruhy atd.

Výrobky, činnosti

Oceľové laná Ostrava
Dodávame oceľové laná. Ponúkame laná závesné oceľové, viazacie, žeriavové, zapletené, so zalisovanými okami, nerezové, z nehrdzavejúcej ocele, jedno pramenné, viac pramenné, špeciálne či DIEPA.

Väzáky
Ponúkame lanové väzáky. Väzáky ako zalisované, tak aj zapletané, v najrôznejších variantoch - oko-oko, oko-hák, dvojhák, štvorhák. Prevedenie z pozinkovaných lán podľa požiadaviek s očnicami.

Viazacia technika
Zaoberáme sa predajom závesných lán. Závesné laná - ponúkame oceľové laná a kompletné príslušenstvo.

Javisková technika
Zameriavame sa na dodanie javiskovej techniky. Dodávame javiskovú techniku​​, vybrať si môžete okrem iného z vinutých slučiek, upínacích pásov jednodielnych, upínacích pásov dvojdielnych, strmeňov, atď.

Montované zábradlia
Ponúkame montované zábradlia pre interiéry aj exteriéry v prevedení nerezovom, kovovom galvanicky pozinkovanom a ďalšom. Montované zábradlie je vhodné pre schodiská, múriky, galérie, balkóny, terasy či zábradlia pre francúzske okná.

Nerezové laná
Dodávame nerezové laná, ktorá nájdu uplatnenie najmä v priemysle. V našom obchode Vám ponúkame veľký výber nerezových lán.

Plošinové vozíky
Špecializujeme sa na predaj plošinových vozíkov. Vyrábame a dodávame odolné a prepracované plošinové vozíky s komfortným madlom.

Obrtlíky
Predávame obrtlíky prvotriednej kvality. Ponúkame obrtlíky z nerezového materiálu oko - oko, oko - vidlica či vidlica - vidlica.

Žeriavové mačky
Zaoberáme sa dodaním žeriavových mačiek. Dodávame žeriavové mačky elektrické či ručné.

Žeriavové háky
Ponúkame kované žeriavové háky typu RS a RF vo veľkostiach od 1 do 250. Veľkosti háku žeriavu nájdete v prílohách. Háky dodávame väčšinou ako výkovky, ale môžeme ponúknuť aj háky so závitom a ďalšie.

Uhlová prevodovka
Venujeme sa predaju prevodoviek. Uhlová prevodovka má bezúdržbový prevod kužeľovými kolesami. Jednoduchá a bezpečná obsluha.

Lanové navijaky
Predávame lanové navijaky. Ponúkame elektrické lanové navijaky, ručné lanové navijaky na ťahanie alebo na zdvíhanie, navijaky Haacon a TALBOT.

Viazacie body
Dodávame viazacie body. Ponúkame ako viazacie body navarovacie - napr. typ APA, UKN, TBA, tak aj celú škálu viazacích bodov skrutkovacích.

Lanové svorky
Špecializujeme sa na predaj lanových svoriek. Lanové svorky slúžia pre výrobu ôk na oceľovom alebo nerezovom lane.

Viazacie reťaze
Zameriavame sa na predaj viazacích reťazí. Ponúkame viazacie reťaze nekonečné, jednoramenné, dvojramenné, trojramenné alebo štvorramenné.

Nerezové lanko
Zaoberáme sa predajom nerezového lanka. Predávame unikátny nerezový lankový systém so širokými možnosťami použitia.

Ťahové skúšky
Vykonávame ťahové skúšky. V rámci nášho skúšobného strediska ponúkame ťahové skúšky do 1500 kN ťahovej sily, cyklické ťahové skúšky do 250 kN ťahovej sily, revízie a servis.

Magnetická defektoskopia
Špecializujeme sa na magnetickú defektoskopiu. Vykonávame magnetickú defektoskopiu reťazových viazacích prostriedkov, špeciálnych mechanických uchopovacích zariadení a ďalších.

Prechodové závesy
Venujeme sa predaju prechodových závesov. Dodávame prechodový záves pre jednoduché háky a pre dvojité háky.

Viazacie popruhy
Predávame viazacie popruhy. Ponúkame viazacie popruhy s okami textilnými, s kovovými okami a nekonečné popruhy.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk