Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Pardosa s. r. o.

Základný popis

Realizujeme čiastočné i komplexné rekonštrukcie bytov a rodinných domov, prestavby bytov a domov, elektroinštalácie, maliarske a sadrokartónové práce (štandardný, vode odolný a proti požiarny sadrokartón), obklady a dlažby, rozvody vôd, kúrenia a odpadov. Venujeme sa predaju a montáž bezpečnostných alarmov. Taktiež sa zaoberáme stavbe kulís pre filmový priemysel a pre televízne seriály.

Výrobky, činnosti

Stavba kulís pre filmový priemysel
Venujeme sa stavbe kulís pre filmový priemysel.

Stavba kulís pre televízne seriály
Zaoberáme sa taktiež stavbami kulís pre televízne seriály.

Sadrokartón
Pri stavebných prácach využívame sadrokartón na znížené stropy, dajú sa z neho stavať priečky, stropy pri zatepľovaní podkrovia, na rozdelenie veľkých hál alebo pri budovaní kancelárií. Používame štandardný, vode odolný a proti požiarny sadrokartón.

Elektroinštalácie Bratislava
Zabezpečujeme kompletné riešenie elektroinštalácie, TV rozvody, domácu sieť a ethernet. Vykonávame nové elektroinštalácie v rodinných domoch, bytoch či firemných priestorov a taktiež realizujeme i rekonštrukcie existujúcej elektroinštalácie.

Obklady a dlažby Bratislava
Realizujeme obklady a dlažby do interiéru i exteriéru. Dlažby pokladáme v kuchyni, predsieni, na terasách či v obchodných priestoroch. V exteriéri zhotovujeme obklady na sokel, obklady z kameňa, obklady v podobe starých tehál a veľa iného.

Alarmy Bratislava
Inštalujeme jednoduché alarmy s pohyblivým senzorom, ale aj komplikovanejšie alarmy s kamerami, alarmy so senzorom rozbitia skla, hlukové senzory, požiarne hlásiče. Všetky alarmy sú s GSM bránou, ktorá zavolá alebo pošle textovú správu na Váš mobil.

Ponuky

Stavba kulís pre filmový priemysel

Stavba kulís pre filmový priemysel

Venujeme sa stavbe kulís pre filmový priemysel. Máme skúsenosti v interiéroch i exteriéroch. Vždy dodržíme termín!

Zobraziť detail ponuky

Stavba kulís pre televízne seriály

Stavba kulís pre televízne seriály

Zaoberáme sa taktiež stavbami kulís pre televízne seriály. Máme bohaté skúsenosti, sme časovo flexibilný a práca je na čas. Od poradenstva až po realizáciu kulís pre seriály.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk