Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
Ostendorf - OSMA s.r.o.

Ostendorf - OSMA s.r.o.

Sme najväčším výrobcom plastových potrubných systémov v Českej republike. V našom sortimente nájdete kanalizačné systémy plastového potrubia, odpadové rúrky a revízne šachty z polypropylénu a systém kanalizačných šácht. Vyberať môžete z niekoľkých produktových radov vo vysokej kvalite a za výhodné ceny. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne pre jeho maximálnu spokojnosť.


HT systém PLUS - odpadové rúrky z polypropylénu

V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné odpadovej rúry z polypropylénu so širokým využitím. Naše odpadovej rúrky sú vyrábané z materiálov, ktoré sú odolné proti korózii a hnitiu, materiál je nielen odolný, ale aj ľahký.

Skolan dB - odhlučnená kanalizácia

Tiché odpadovej rúrky a tvarovky, vyrábané z minerálom plneného polypropylénu, ktoré majú vynikajúce akustické vlastnosti a schopnosti účinne tlmiť hluk už v mieste jeho samotného vzniku.

KG systém - Plastové kanalizačné potrubné systémy

Potrubie vyrábané jedinečnou technológiou koextrúzie, ktorá kladie veľký dôraz na zvýšenie využitia potenciálu,ktorý nemäkčený polyvinylchlorid ponúka. Výsledkom sú kanalizačné rúry a tvarovky s dokonale hladkou vnútornou stenou,odolnú proti abrázii.

KG 2000 Polypropylén - do náročných podmienok

Tento kanalizačný systém z polypropylénu so schopnosťou odolávať vriacej vode a účinkom svetla je predurčený pre uloženie v krajine v miestach s vyššími vrcholovými tlaky-diaľničné vozovky, extrémne hĺbky, oblasti s vysokou hladinou podzemnej vody.

Systém kanalizačných šácht

V portfóliu našej firmy nájdete aj systém kanalizačných revíznych šácht. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne as maximálnou ústretovosťou, aby ste od nás odchádzali vždy maximálne spokojní, nielen so systémom kanalizačných šácht.

Ako ku nám