• Detail firmy

Omo Systems - Ing. Peter Omelka

Základný popis

Sme firma, ktorá ponúka počítače, hardvérové a softvérové príslušenstvo k počítačom, pokladničné systémy a ich servis, kancelársku a telekomunikačnú techniku, mobilné telefóny, ekonomický software (SunSoft) a odborné poradenstvo v oblasti pc....

Adresa

Jesenského 68/8
957 01 Bánovce nad Bebravou 1

Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  11745207
IČ DPH:  SK1020430961
  • Služby
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Predaj PC

Počítačové komponenty,software,príslušenstvo k počítačom,notebooky,digitálne fotoaparáty,tlačiarne,mobilné telefóny a registračné pokladnice

Ďalšie firmy v odvetviach

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Ponúkame našim zákazníkom programové vybavenie - softvér, ako z vlastnej produkcie, tak od našich obchodných partnerov. Súčasťou poskytovania softvéru je technická podpora užívateľom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

A-WebSys, spol. s r.o.

Spoločnosť A-WebSys, spol. sro ponúka komplexné služby v oblasti internetových aplikácií a tvorby webových prezentácií. Hlavnou náplňou spoločnosti A-WebSys je tvorba rozsiahlych internetových aplikácií, webových prezentácií a internetový marketing.