Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Základný popis

Dodávame pre český a slovenský trh tesniace prvky od 14 zahraničných renomovaných výrobcov. Okenné a dverové tesnenie, bytové aj priemyselné štetiny, padacie prahy, kovanie, prechodové lišty sú určené pre výrobcov, remeslníkov a remeselné obchody. Od konca roku 2013 predávame tiež elektronáradie METABO.

Výrobky, činnosti

Tesniace prvky okien, dverí a vrát
Okenné a dverové tesnenie, silikónové aj EPDM, renovačné tesnenia pre plastové okná, automatické dverové tesnenie pre bezbariérové ​​vstupy, tesniace lišty

Kovanie okien a dverí
Kovanie pre okná i dvere CEMO (nastaviteľné pánty, skryté pánty, pivot závesy na bezfalcové dvere). Dverové zámky a vložky FAB Assa Abloy.

Kefy bytové a stavebné
Kefy pre utesnenie dverí i brán, ELLEN a STRIBO, flexibilné kefy, protiprachové kefky pre vstavané skrine a lodžie - LINEAR.

Padacie dverné prahy
Automatické dverové prahy ELLEN a PLANET na bezbariérové ​​vstupy, hobby aj profi varianty, protipožiarne, tesniace proti dymu a hluku do 48dB.

Hmoždinky
Hmoždinky Wkret-Met (klasické, nabaľovacie, zatĺkacie, rozpínacie, uzlovacie, tanierové), excentre a spony na montáž obložkových zárubní.

Prechodové lišty
Prahové a prechodové lišty zn. PRINZ, rôzne dizajny a rozmery, skrutkovací, klipový a hmoždinkový systém, kábel kanály.

Stavebná chémia
PUR peny, tmely, silikóny od rôznych výrobcov - TKK, EMFI, Lučební závody, Donauchem.

Lepidlá
Striekacie lepidlá Star Stuk v kanistri, kaučukové lepidlá Alkaprén, lepidlá na drevo Kleiberit, lepidlá Emfimastic, špeciálne lepidlá Uhu a Alteco.

Prísavka na sklo
Naša firma predáva prísavky na nosenie skla. Prísavky na sklo - jednoduché, dvojité, plastové, hliníkové a ďalšie.

Protipožiarny tmel
Naše protipožiarne tmely odolávajú extrémnym teplotám. Protipožiarny tmel je vhodný na vnútorné použitie v rôznych protipožiarnych konštrukciách.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk