Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Objekta spol. s r.o.

Základný popis

Vo firme Objekta sa zaoberáme dodávkou nábytku pre kaviarne, reštaurácie, hotely, penzióny a bary. Ponúkame veľký výber stolov, stoličiek, kresiel, taburetiek, postelí, roštov, matracov, lavíc a sedacích súprav. Okrem toho máme v sortimente aj exteriérové látky. Celý katalóg nájdete na našich webových stránkach.

Výrobky, činnosti

Nábytok pre bary a reštaurácie
Ponúkame kvalitný nábytok pre bary a reštaurácie. Dodávame ucelený sortiment sedacieho nábytku a stolov. Sme schopní zabezpečiť aj neštandardné zákazky.

Hotelový nábytok
Dodávame nábytok pre interiéry aj exteriéry ubytovacích zariadení. V našej ponuke nájdete široký výber hotelového nábytku - postele, nočné stolíky, kreslá, pohovky, stoly, stoličky a mnoho ďalšieho.

Stoličky a taburetky
Stoličky a taburetky sú ideálnym doplnkovým sedením, ale aj originálnym dizajnovým doplnkom. Vybrať si môžete z mnohých farieb, materiálov, veľkostí či štýlov.

Kreslá
Vybrať si môžete zo širokej ponuky kvalitných kresiel. Nájdu uplatnenie ako v hoteloch, penziónoch a reštauráciách, tak aj v domácnostiach. Náš bohatý sortiment zahŕňa aj sedačky, lavice, stoličky, taburetky a pod.

Lavice a sedačky
Lavice a sedačky vám dodáme v akomkoľvek množstve. Vybrať si môžete tradičné, originálne, dizajnové, ale aj atypické. Ak si prajete nábytok do exteriéru, poradíme vám s výberom. Samostatne ponúkame aj exteriérové látky.

Stoly
Pracovné aj jedálenské stoly do hotelov a reštaurácií ponúkame v neprebernom množstve. Rôzne farby, materiály a štýly, stačí si len vybrať. Sme schopní zabezpečiť aj neštandardné objednávky.

Postele
Postele z kvalitných materiálov, či už čalúnené, drevené alebo kované, dodáme priamo k vám. K posteliam ponúkame aj matrace a rošty. V našom katalógu nájdete aj springboxy a ďalšie príslušenstvo.

Springboxy
Springbox je vzdušným podkladom pre uloženie akéhokoľvek matraca. Vybrať si môžete z variantov Basic, Family a Lux. S voľbou vhodného nábytku vám poradí náš vyškolený personál.

Matrace a rošty
Matrace a rošty všetkých veľkostí dodávame predovšetkým pre ubytovacie zariadenia. Aj v hoteli alebo penzióne môžete dbať na kvalitný a zdravý spánok vašich hostí.

Exteriérové látky
Exteriérové látky Sunbrella sú farebne stále a priedušné. Odolajú slnečným lúčom, plesniam a odpudzujú vodu a mastnotu. Môžu zostať vonku za každého počasia. Pri výbere vám radi poradíme.

Ponuky

Nábytok pre bary a reštaurácie

Nábytok pre bary a reštaurácie

Ponúkame kvalitný nábytok pre bary a reštaurácie. Dodávame ucelený sortiment sedacieho nábytku a stolov. Sme schopní zabezpečiť aj neštandardné zákazky.

Zobraziť detail ponuky

Kreslo Jasmin

Kreslo Jasmin

Kreslo pre hotely, bary, reštaurácie či do bytu.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk