Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Mgr. Patrik Líška

Základný popis

Poskytujeme kvalitné a profesionálne služby v oblasti prepravy a sťahovania - prepravné služby, kuriérske služby, sťahovacie služby. Taktiež zabezpečujeme búracie práce v rodinných domoch či bytoch a záhradné práce.

Výrobky, činnosti

Prepravné služby Bratislava
Ponúkame profesionálne prepravné služby pre firmy a fyzické osoby. Prepravné služby zabezpečujeme dodávkovými vozidlami a ponúkame pravidelný i nepravidelný rozvoz tovaru pre predajcov.

Záhradné práce Bratislava
Ponúkame profesionálne záhradné práce - odstránenie starého trávnika, pokládka trávnika, položenie platových obrubníkov, sieť proti krtkom, geotextília a mnoho ďalšieho. Záhradné práce rýchlo a kvalitne.

Búracie práce Bratislava
Zabezpečujeme búracie práce v bytových či rodinných domoch. Ponúkame búracie práce ako demontáž umakartového jadra, búranie obkladu a dlažby, búranie priečok, búranie zárubní a podobne.

Kuriérske služby Bratislava
Poskytujeme kvalitné a rýchle kuriérske služby.

Sťahovacie služby Bratislava
Zabezpečujeme sťahovanie služby pri sťahovaní malej kancelárie či pri sťahovaní rodinného domu a bytu. Zabezpečujeme i sťahovacie služby vo forme samosťahovania (sťahovanie iba s vodičom) - odvoz sťahovaného nábytku a zariadenia.

Ponuky

Preprava Bratislava do 3,5 t

Preprava Bratislava do 3,5 t

Preprava dodávkovými automobilmi do 3,5 t s užitočnou nosnosťou do 1450 kg. Pravidelná preprava, jednorázová preprava, vyťaženie dodávky. Preprava je možná vrámci celej Európy, neváhajte nás kontaktovať pre špecifikáciu ceny a o ...

Zobraziť detail ponuky

Prepravné služby Bratislava

Prepravné služby Bratislava

Prepravné služby pre právnické aj fyzické osoby. Prepravujeme vozidlami 10 m³ a 12 m³. Prepravné služby Bratislava a okolie do 3,5 tony. Pravidelný a nepravidelný rozvoz tovaru pre predajcov.

Zobraziť detail ponuky

Prepravné služby Bratislava

Prepravné služby Bratislava

Prepravné služby pre firmy a fyzické osoby. Prepravujeme dodávkovými vozidlami. Prepravné služby Bratislava a okolie do 3,5 tony. Pravidelný a nepravidelný rozvoz tovaru pre predajcov.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk