Späť na www.abcsk.sk
Čekanice 342
390 02, Tábor
Česká republika
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

MGM, spol. s r.o.

Výroba páliace a zváracie techniky vo vysokej kvalite a za prijateľné ceny. Medzi nami ponúkaný tovar patria najmä páliace stroje, plazmové zdroje strojné CNC, zváracie zdroje, pásové píly a zaoberáme sa aj predajom použitých zdrojov. Všetku ponuku a podrobnosti nájdete na našich webových stránkach, alebo nás kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Výrobky, činnosti


Páliace stroje

Ponúkame kvalitné páliace stroje, ktoré disponujú kladnými vlastnosťami, ako je dlhá životnosť, geometrická stálosť a mimoriadne statické aj dynamické vlastnosti. Informácie o vlastnostiach našich páliacich strojov nájdete na našom webu.

Plazmové zdroje strojné CNC

Široká ponuka plazmových zdrojov strojných CNC, ktoré fungujú na princípe vytvorenia reznej škáry roztavením rezaného materiálu a jeho vyfúknutím prúdom plynov. Zdrojom je plazmový horák, ktorý vytvorí plazmový lúč s teplotou až 30 000 ° C.

Predaj použitých strojov

V našej ponuke služieb nájdete tiež predaj použitých strojov. Široké množstvo použitého tovaru zahŕňajú najmä pásové píly, zváracie zdroje, plazmové zdroje, mobilné filtračné jednotky a ďalšie. Pozrite sa na našu ponuku.

Fotogaléria

<
>
MGM, spol. s r.o.
Čekanice 342, 390 02 Tábor
Česká republika