• Detail firmy

METE Property s.r.o.

Základný popis

Zastupujeme Tureckych vyrobnych partnerov v oblasti: Prefabrikovane budovy, hliníkové profily, spojovací materiál.

Adresa

Lichardova 1887/7
811 03 Bratislava 1

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  47769017
Rok založenia:  2014
Počet zamestnancov:  5
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Spojovaci material

Zabezpecenie vyroby spojovacieho materialu (skrutky, vruty, matice) standardne (DIN912, DIN931, DIN933, DIN980V, DIN985, DIN6923, DIN4032, DIN6926, DIN6927) aj podla specialnych poziadaviek u vyrobnych partnerov v Turecku. Len pre velkoobchod.

Ďalšie firmy v odvetviach

Concrete spol. s r.o.

Zameriavame sa na realizáciu železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavby rodinných domov, zatepľovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb.

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Ponúkame nerezové fitingy, hadicové koncovky, guľové kohúty, klapky, teplomery, manometre, príruby, rýchlospojky, skrutkovanie - s dvoma svorkovými prstencami, CLAMP, ECO, so zárezným prstencom, rúrky, objímky, ventily - uzatváracie, spätné, ihlové.

"Firma Codogni " Sp. j.

Špecializujeme sa na výrobu oceľových guličiek určených pre brúsenie médií. Okrem iného je cieľom našich aktivít je nadviazať obchodné kontakty v tuzemsku i zahraničí. Uvedenie prvých krokov, naša spoločnosť sa zaoberá obchodom v širokej škále výrobkov z ocele. Náš vlastný vozový park, čo nám umožňuje dodávať tovar v akomkoľvek požadovanom mieste.