• Detail firmy

METE Property s.r.o.

Základný popis

Zastupujeme Tureckych vyrobnych partnerov v oblasti: Prefabrikovane budovy, hliníkové profily, spojovací materiál.

Adresa

Lichardova 1887/7
811 03 Bratislava 1

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  47769017
Rok založenia:  2014
Počet zamestnancov:  5
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Spojovaci material

Zabezpecenie vyroby spojovacieho materialu (skrutky, vruty, matice) standardne (DIN912, DIN931, DIN933, DIN980V, DIN985, DIN6923, DIN4032, DIN6926, DIN6927) aj podla specialnych poziadaviek u vyrobnych partnerov v Turecku. Len pre velkoobchod.

Ďalšie firmy v odvetviach

Baumetall, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou, dodávkou a montážou oceľových, technologických i zámočníckych konštrukcií pre stavebné firmy. Vyrábame oceľové stožiare, strešné nosiče, nosné oceľové konštrukcie pre antény, atypické zámočnícke konštrukcie, oceľové palety a mnoho ďalšieho. Zabezpečujeme strihanie plechu, rezanie oceľových profilov, predaj hutného valcovaného materiálu a pod.

KLOST, s.r.o.

Ponúkame prenájom párty stanov, veľkopriestorových stanov a stanov pre výstavné a skladovacie účely, a tiež doplnky pre akcie ( stoly, stoličky, dekorácie, informačné tabule, divadelné stĺpiky, ohrievače a pod.).

Concrete spol. s r.o.

Zameriavame sa na realizáciu železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavby rodinných domov, zatepľovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb.