• Detail firmy

MARKETiN CEE s.r.o.

Základný popis

MARKETiN CEE s.r.o. poskytuje podporu pri rozvoji podnikania nielen v SR, ale v celej strednej a východnej Európe. Naše služby: prieskum trhu, odvetvová analýza, vyhľadávanie a preverovanie partnerov, poradenstvo a asistencia pri vstupe na nový trh.

Adresa

Lichnerova 41
903 01 Senec

Okres: Senec
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  45334544
IČ DPH:  SK2022972336
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prieskum trhu

Štúdie realizovateľnosti vstupu na trh | Odvetvové analýzy | Telefonické prieskumy | http://www.marketincee.com/SK/206/Strategicky-prieskum-trhu

Ďalšie firmy v odvetviach

KRC team s.r.o.

Zaoberáme sa poradenstvom v oblasti obchodu a vedenia ľudí. Organizujeme semináre, školenia a kurzy pre obchodníkov, manažérov a zamestnancov. Naše služby sú zamerané na zvyšovanie efektivity a schopnosti dosahovať výsledky v nasledujúcich oblastiach: obchod, maloobchodný predaj, podpora predaja (telemarketing), vedenie tímu a motivácia.

NWD Legal

Advokátska kancelária so zameraním na bankové, finančné, obchodné, právnických a majetkové právo. Ponúkame erudované právne služby a právne poradenstvo pre súkromné ​​a verejne obchodované spoločnosti. S našimi klientmi budujeme dlhodobý vzťah partnerstva založený na vzájomnej dôvere. Prispôsobíme sa Vašim konkrétnym požiadavkám.