• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

P.P.H.U. Iwex Piotr Bukowski

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu väzieb uniformovaných príležitostne a firemným logom. Používame materiály poľsky, ako aj od európskych výrobcov. Musíme ponúknuť kvalitné vzťahy s bohatými farbami a zaujímavo riešená. Pozývame Vás na dostať do kontaktu!

" ARTWIT " Andrzej Witczak

K dispozícii máme bohatú a širokú škálu prešívané tkaniny. Sú vyrobené z najvyššej kvality. Zaoberáme sa profesionálne servisné prešívanie, ktorá zaručuje cenovo dostupné a atraktívne ceny. Snažíme sa zabezpečiť, aby rozkaz bol presný a vždy v súlade s očakávaním zákazníkov. Vďaka mnohoročným skúsenostiam sme si veľkú dôveru. Pre viac informácií na stránke.

P.P.H.U. „WOJTEX” Wojciech Sylwestrzak

Dlhoročné skúsenosti s podporou teoretických vedomostí viedol k tomu, že sme vám s poľským úpletom veľmi dobrej kvality. Pletené vyrábať najlepšie priadze a farby je vo viac než 50 farbách, s reaktívne farbivá zaručujú vysokú farebnú stálosť.