• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

P.P.H.U. ''JUSTUS'' Eugeniusz Pysklak

Sme firma zaoberajúca sa výrobou klobúkov, šatky, svetre, blúzky, pletené alebo háčkované. Všetky naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Máme širokú Gama farebných materiálov. Nosíme paletu designov pre všetky produkty. Vyvíjame projektov v súlade s objednávkou zákazníka. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

PPHU ALPA Paweł Pliszka

Špecializujeme sa na výrobu ozdôb, stuhy, panely z polyesterovej tkaniny, bavlny a saténu. Musíme ponúknuť potrubia satén, bavlna, umelej kože, brokát, pletené, dúha, rovnako ako "LAMA". Uvedomujeme si, Služby pre rezanie odrezkov, horúce strihanie, žehlenie a šijacie kartách s reťazcami a cestovín. Pozývame Vás k spolupráci!