• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH USŁUGI I PRODUKCJA Krzysztof Krakowiak

Pýchou našej spoločnosti je výroba gombíkov, ktorý sa vykonáva vstrekovanie plastov. V šesťdesiatych rokoch výroba tlačidiel sa vykonáva ručne. S dlhou tradíciou, vyrábame textilné výrobky z plastov. Tlačidlá vyrábané u nás spĺňajú potreby firiem vyrábajúcich zanášajúce klastické oblečenie pre mužov a ženy, mládež, šport a oblečenie.

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Samotný proces výroby (tkania manuálu) je pomalý a zdĺhavý, čo obmedzuje výrobnú kapacitu a zároveň robí tieto koberce sú jedinečné a rozhodne vystúpiť z povodní masovej produkcie, ktorá nás obklopuje. Spôsob výroby robí to nemožné udržať stopercentné opakovateľnosť. Laikovi (ja viem to z vlastnej skúsenosti) rozdiely sú ťažko viditeľné.

SPEED PRESS Plus a. s.

Firma zameraná na výrobu, predaj a potlač reklamných predmetov. Možnosť výberu z veľkého sortimentu aj výroba na zákazku. Ponúkame reklamné predmety, darčekové propagačné predmety a všetky technológie tlače napr. plnobarevny Digitalni potlač textilu i 3D, tampónová tlač, sieťotlač, laser, výšivka, speed-it. Vlastný výrobný a skladový areál, vzorkovňa, vzorky zadarmo, kancelárske potreby. ISO9001.